Андрій Нішко полон обмін полоненими село Силівка Березівський район Одеська область
Війна

Обмін полоненими: на Батьківщину повернувся військовий з Березівського району (фото)

Під час обміну 3 січня з російського полону звільнили 22-річного жителя села Силівка на Одещині Андрія Нішка.

У Коноплянській громаді повідомили, що юнак — військовослужбовець НГУ. Він потрапив у полон 18 березня 2022 року під Сєвєродонецьком.

«Андрій перебував у російському полоні майже два роки – з 20 березня 2022 року. Останній раз він спілкувався з рідними 12 березня 2022 року. Короткий зв’язок, коли вітав тітку з днем народження, і до вчора – жодної звістки. Далі були довгі дні і ночі очікування, сліз та хвилювання, але жила надія на повернення Андрія.

Рідні Андрія постійно його розшукували, з ворожих телеканалів та сайтів по краплині збирали інформацію. Згодом до родини надійшла інформація про Андрієвий полон, але довгий час росія цей факт не підтверджувала. І лише Червоний хрест надав родині надію, а до Андрійка через їх представників полинула звістка від тітки та батька. Вчора Андрій підтвердив, що ті листи він отримав, і що саме вони підняли йому моральний дух та додали сил.

Андрій — військовослужбовець Національної гвардії України, був прикордонником. У полон потрапив під Северодонецьком. Спочатку його тримали в лнр, а через два тижні перевели в Смоленськ, де і перебував до дня звільнення з полону», — пишуть земляки героя.

Довідка ДО

З-поміж 230 звільнених із російського полону, семеро — захисники острова Зміїний. Один із них — 22-річний медик Олександр Куртєв із Рені Одеської області.

**

ОБМЕН ПЛЕННЫМИ: НА РОДИНУ ВЕРНУЛСЯ ВОЕННЫЙ ИЗ БЕРЕЗОВСКОГО РАЙОНА (ФОТО)

Во время обмена 3 января из российского плена освободили 22-летнего жителя села Силовка в Одесской области Андрея Нишко.

В Коноплянской общине сообщили, что юноша – военнослужащий НГУ. Он попал в плен 18 марта 2022 года под Северодонецком.

«Андрей находился в российском плену почти два года – с 20 марта 2022 года. В последний раз он общался с родными 12 марта 2022 года. Короткая связь, когда приветствовала тетя с днем рождения, и до вчера – ни одного известия. Дальше последовали долгие дни и ночи ожидания, слез и волнения, но жила надежда на возвращение Андрея.

Родные Андрея постоянно его разыскивали, с вражеских телеканалов и сайтов по капле собирали информацию. Впоследствии в семью поступила информация об пленении Андрея, но долгое время россия этот факт не подтверждала. И только Красный крест оказал семье надежду, а к Андрюше через их представителей пошло известие от тети и отца. Вчера Андрей подтвердил, что эти письма он получил, и что именно они подняли ему моральный дух и прибавили сил.

Андрей – военнослужащий Национальной гвардии Украины, был пограничником. В плен попал под Северодонецком. Сначала его держали в лнр, а через две недели перевели в Смоленск, где и находился до дня освобождения из плена», — пишут земляки героя.

Справка ДО

Из 230 освобожденных из российского плена, семеро – защитники острова Змеиный. Один из них – 22-летний медик Александр Куртев из Рени Одесской области.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930