Вигода сільська рада Одеська область аудит
Гроші

На Одещині чиновники переплатили собі мільйон гривень

Фахівці Держаудитслужби Одеської області закінчили перевірку Вигодянської сільської ради та виявили фінансові порушення на 6 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба установи.

Наприкінці минулого року аудиторами Одещини встановлені фінансові порушення у фінансово-господарській діяльності Управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради на суму понад 6 млн грн, з них такі, що призвели до втрат, – на суму понад 1,5 млн грн.
Майже 1 млн грн (з нарахуваннями) – стосується зайво нарахованої та виплаченої заробітної плати працівникам закладів освіти.

Під час ревізії виконання договорів підряду, укладених управлінням, виявлено, що п’ять підрядних організацій завищили обсяги та вартість виконаних робіт (капітальний ремонт покриття шкільного подвір’я, спортивного залу, туалетів, пожежної водойми та поточний ремонт споруд цивільного
захисту) на загальну суму понад 200 тис. грн.

Крім того, за відсутності будь-яких договірних відносин на розрахунковий рахунок управління надійшли кошти на суму 124 тис. грн за оренду нерухомого майна (приміщень сільських клубів), яке не обліковується на балансі Управління, та які підлягали вилученню в дохід місцевого бюджету.

Управлінню надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та вимога про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів субвенції, аудиторами ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.
Матеріали ревізії передані до Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області.
**

На Одесщине чиновники переплатили себе миллион гривен

Специалисты Госаудитслужбы Одесской области закончили проверку Выгодянского сельского совета и выявили финансовые нарушения на 6 млн. грн.

Об этом сообщает пресс-служба учреждения.

В конце прошлого года аудиторами Одесщины установлены финансовые нарушения в финансово-хозяйственной деятельности Управления образования, культуры, молодежи и спорта Выгодянского сельского совета на сумму более 6 млн грн, из них приведшие к потерям – на сумму более 1,5 млн грн.
Почти 1 млн грн (с начислениями) – касается излишне начисленной и выплаченной заработной платы работникам учебных заведений.

В ходе ревизии выполнения договоров подряда, заключенных управлением, выявлено, что пять подрядных организаций завысили объемы и стоимость выполненных работ (капитальный ремонт покрытия школьного двора, спортивного зала, туалетов, пожарного водоема и текущий ремонт сооружений гражданской защиты) на общую сумму свыше 200 тыс. грн.

Кроме того, при отсутствии каких-либо договорных отношений на расчетный счет управления поступили средства на сумму 124 тыс. грн за аренду недвижимого имущества (помещений сельских клубов), которое не учитывается на балансе и подлежало изъятию в доход местного бюджета.

Управлению направлено предупреждение о ненадлежащем исполнении бюджетного законодательства и требование о возврате использованных по нецелевому назначению средств субвенции, аудиторами инициирована остановка операций с бюджетными средствами.
Материалы ревизии переданы в Следственное управление Главного управления Национальной полиции в Одесской области.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031