"Гвардія наступу"
Війна

Навіщо в Україні створюють «Гвардію наступу» — пояснення військових

Вісім штурмових бригад «Гвардії наступу» почнуть використовувати, коли ЗСУ успішно виконають стратегічну оборонну операцію.

Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

За його словами, ці бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України.

«Після втрати наступального потенціалу ворога українські військові перейдуть в контрнаступ. І тоді настане час «Гвардії наступу» — додав він.

Військовий експерт нагадав, що підрозділи ЗСУ намагатимуться пробивати фронт та максимально швидко просуватися вперед, не затримуючись на населених пунктах. Натомість різні міста та села, на його думку, зачищатимуть вже бригади з «Гвардії наступу».

«Якщо ЗСУ затримуватимуться на кожному населеному пункті, то наступальний імпульс дуже швидко заклиниться. А це неприпустимо. Тому тоді, коли населений пункт буде оточений, туди входитимуть ці бригади з «Гвардії наступу», які проводитимуть зачистки. А в цей час підрозділи ЗСУ йтимуть далі звільняти території», – припустив Романенко.

ЯК ЦЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Наприклад, якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних нашим громадянам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території Одещини.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930