воздушная тревога
Одещина

Одеським ТРЦ повідомили алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога»

У зв’язку зі збільшенням ракетних ударів по житловим кварталам та об’єктам критичної інфраструктури, Одеська обласна військова адміністрація вкотре звертається до мешканців з проханням дотримуватись правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога». Особливо у місцях скупчення людей.

Проаналізувавши наслідки ракетних ударів по Одесі та області, виявилось, що ті люди, які дотримувались відповідних правил поведінки під час сигналу повітряна тривога, залишились живими!

З моменту подачі сигналу «Повітряна тривога» для вжиття заходів захисту є усього декілька хвилин! І їх треба використовувати з максимальною ефективністю!

Під час сигналу «Повітряна тривога» необхідно рухатись в протилежному напрямку від багатоповерхівок та промислових об’єктів.

В жодному випадку після сигналу не залишатися в приміщеннях, особливо на верхніх поверхах, у розважально-торгівельних закладах та місцях з масовим перебуванням людей.

При отриманні сигналу необхідно:

  • виключити світло і газ;
  • погасити вогонь у печах;
  • взяти документи, запас харчів та води;
  • попередити сусідів, при можливості допомоги хворим та людям похилого віку вийти на вулицю;
  • як найшвидше дістатися до захисної споруди або заховатися на місцевості;
  • дотримуватись спокою та порядку.


«Просимо неухильно дотримуватись спільного наказу «Про деякі питання цивільного захисту населення в умовах правового режиму воєнного стану», а саме припиняти роботу під час сигналу «Повітряна тривога» не тільки торговельним центрам, а і мережевим супермаркетам, мегамаркетам та іншим підприємствам, установам та організаціям, що надають послуги населенню», — йдеться у повідомленні Одеської ОВА.

Сьогодні наявні поодинокі випадки невиконання вимог зазначеного наказу суб’єктами господарювання.
За результатами роботи спільної міжвідомчої комісії надано рекомендації щодо усунення недоліків щодо забезпечення укриттів, дій працівників закладу під час сигналу «Повітряна тривога».

«Звертаємо увагу керівництва торгових центрів на необхідності забезпечення прослідування відвідувачів закладів до найближчих укриттів, або у більш безпечне місце на відстань не менше 150 метрів від будівлі, а не перебувати біля входу чи занадто близько до нього»,

Підписуйся і будь в курсі ПОСТІЙНО: https://t.me/dilova_odesa

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930