«НІБУЛОН»
Економіка

В Ізмаїлі будують зерновий термінал «Нібулон»

СП “Нібулон” закінчив перший етап будівництва нового зернового терміналу в Ізмаїлі.

Про це повідомляє гендиректор “Нібулону” Андрій Вадатурський, який змінив свого батька на посаді генерального директора компанії “НІБУЛОН” після його трагічної смерті 31 липня поточного року.

«Війна не лише позбавила компанію її засновника, але також серйозно порушила її роботу та виконання основних завдань. Постраждало все наше виробництво, логістика та експортні можливості”, – заявив Вадатурський.

За його словами, 20% активів компанії перебувають в умовах тимчасової окупації у південних та східних регіонах України, а обсяг експорту різко впав у порівнянні з попередніми роками.

“Оскільки сьогодні компанія “НІБУЛОН” не може працювати у звичайному режимі, транспортні витрати для аграріїв зросли вдесятеро. Це знизило їх доходи та призвело до суттєвого підвищення цін для кінцевого споживача”, – додав гендиректор компанії.

Як повідомив він, закінчили перший етап будівництва нового терміналу компанії “НІБУЛОН” в Ізмаїлі, який розпочав батько Андрія.

“Це допоможе нам пом’якшити збій використання встановлених експортних маршрутів. На Конференції з відновлення України у Лугано у липні Міністр інфраструктури України приділив особливу увагу новому річковому порту в Ізмаїлі. Європейський Союз наголосив на важливості створення нових логістичних маршрутів такого типу між Україною та ринками ЄС для відновлення доступу України до чорноморських шляхів. Ці та інші нещодавні інвестиції компанії “НІБУЛОН” допоможуть зберегти наші позиції на ринку та забезпечать стабільність нашого бізнесу та незалежність тимчасового зернового коридору через Одесу”, – сказав він.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930