Одесский ЦНАП
Одеса

У Центрі адмінпослуг Одеси з’явилася нова послуга для багатодітних сімей

Через ЦНАП запроваджено нову адміністративну послугу з переоформлення посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Про це повідомили у прес-службі Одеської міськради.

Для переоформлення посвідчень необхідні такі документи:

  1. Посвідчення батьків багатодітної сім’ї та/або посвідчення дітей із багатодітної сім’ї, що підлягає переоформленню.
  2. Одна фотокартка (кольорова або чорно-біла) розміром 30 × 40 міліметрів (кожного з батьків та/або дитини старше 6 років).
  3. Копія документа, на підставі якого посвідчення батьків багатодітної сім’ї та/або посвідчення дітей із багатодітної сім’ї підлягають переоформленню (крім випадків пошкодження посвідчень).
  4. Копії документів, що підтверджують факт виховання дитини одним із батьків (у разі розірвання шлюбу).
  5. Копія сторінок паспорта громадянина України одного з батьків із даними про прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату видачі паспорта (у разі укладання шлюбу).
  6. Копія посвідки на постійне проживання одного з батьків, який є іноземцем або особою без громадянства, та перебуває в Україні на законних підставах (у разі укладання шлюбу).

Звертаємо увагу на те, що відбулись зміни у способі подачі до ЦНАП документів на отримання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Так, відповідно до оновлених інформаційних карток за отриманням усіх адміністративних послуг соціального характеру наразі може звернутись один із батьків особисто, у разі пред’явлення документа, що посвідчує особу, або надіслати пакет документів поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930