Війна

«Ви просто невиліковні»: одеська волонтерка розкритикувала депутатів за конкурс на краще село

Голова благодійного фонду «Корпорація монстрів», ініціаторка мітингів проти нецільового використання місцевих бюджетів — волонтерка Катерина Ножевнікова розкритикувала конкурс «Найкраще село», на який виділено 5,5 млн грн.

Волонтерка відповіла на пост депутата Одеської облради Таміли Афанасьєвої, в якому та вирішила похвалитися, що бере участь у визначенні переможців на звання найкращого села. 

Депутатка Таміла Афанасьєва та голова Одеської облради Григорій Діденко

Ножевнікова заявила, що вважає депутатів “невиліковними”. 

«22 особи… 22 особи під час війни займаються розподілом 5 млн на конкурси. Напевно, години дві-три «працювали». У той час, коли гинуть щодня люди, коли десятки тисяч людей по всій країні намагаються допомагати війську — плетуть, вантажать, возять, збирають кошти, шиють форму, ноші, купують дрони, збирають ліки поранених, адже навіть такого не вистачає. Які ж ви просто невиліковні», – написала Ножевнікова.

Ви хизуєтесь своїм становищем і безкарністю.  Але час таких, як ви, дуже скоро закінчиться”, —  підсумувала волонтер.

Довідка ДО

Вчора, 7 листопада, було оголошено результати обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт». 

За умовами конкурсу кошти витратять на економічний розвиток населених пунктів, які будуть використані на ремонт та облаштування бомбосховищ, енергоефективні заходи в освітніх та соціальних закладах.

Цього року бюджет обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Одеської області» збільшено з 2,75 млн грн до 5,5 млн грн.

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930