Общество, Одесса

Громадська організація залишила ціле село без газопостачання

У Лиманському районі Одеської області сьогодні сталась надзвичайна подія за участю однієї з громадських організацій. Через халатність так званих активістів цілий населений пункт залишився без можливості приготувати собі їжу.

Після обіду голові Першотравневої сільської ради зателефонували жителі села Кінне та поскаржились на те, що в їх будинках пропав газ. Терміново почали з’ясовувати причини цієї проблеми — всьому виною рішучість окремих нібито громадських діячів. На місці аварії знаходились люди у футболках з написом ГО «Об’єднання підприємливих і рішучих», тут працював бур, який встановлював стовпи у біля дороги у село Кінне.

З власних джерел стало відомо, що невідомі без узгодження з відповідними органами та уточненням плану комунікацій почали проводити земельні роботи, чим пошкодили газопровід, що могло призвести до вибуху та більш жахливих наслідків. Результат роботи молодиків — близько ста людей без газу, тобто можливості приготувати їжу собі та своїм дітям.

Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради, розповів, що ним було викликано наряд поліції, який за фактом події склав протокол та повністю зупинив роботи до моменту надання дозвільної документації на проведення земельних робот.

Також у сільраді пояснили, що на місці роботи був присутній екс-заступник голови Комінтернівської (нині Лиманської) РДА Олександр Коритов, який нібито і керував усім процесом. Керівника громадської організації, яка піддала цілий населений пункт загрозі вибуху, на місці події не застали. Жителі Першотравневого стверджують, що саме Коритов та депутат Лиманської райради Дьяков являються реальними керівниками цієї організації.

У минулому році рішучими діями цієї організації було зруйновано місток між балкою у селі Першотравневе, через що місцевій владі довелось терміново залучати кошти спонсорів для будівництва пішохідного містка по вулиці Учительській. Нажаль незаконні дії цих молодиків несуть і далі велику загрозу безпеці громадян. Через системне порушення законів, самовільне виконання будівельних робіт та халатність по відношенню до оточуючих велика кількість місцевих жителів переживають за власне життя та безпеку своїх близьких. Наразі очікуємо результатів роботи правоохоронних органів задля попередження подальшого порушення Закону України.

 

 

Консультация специалиста

  • Что такое договор пожизненного содержания (ухода) и как его заключить?

    Многим из нас знакома ситуация, когда пожилые люди, которые не способны сами обеспечивать собственные нужды, вынуждены обращаться за помощью к посторонним лицам. Но «благодетели» не спешат протягивать старикам руку помощи на бесплатной основе. Взамен они предлагают пенсионерам заключить так называемый «договор пожизненного содержания». Что в большинстве случае заканчивается весьма плачевно — «благодетель» получает квартиру, а…

  • Кому отказано в праве досрочного выхода на пенсию? (ВИДЕО)

    Минимальный возраст для выхода на пенсию за выслугу лет для ряда работников в Украине отменен. Соответствующее решение принял Конституционный суд, передает «Соцпортал». Так, установление минимального нужного возраста для начисления пенсии за выслугу лет суд признал незаконным. Согласно документу, пенсию за выслугу лет рабочие летного и летно-испытательного состава смогут получать ранее 50 лет. А работники сферы…

  • Кто такие присяжные и как ими стать?

    Статьей 124 Конституции Украины определено, что народ непосредственно принимает участие в осуществлении правосудия через присяжных. Об особенностях работы института присяжных в отечественных судах — в консультации Главного территориального управления юстиции в Одесской области. Кто такие присяжные? Присяжный — это лицо, которое в случаях, определенных процессуальным законом, и с его согласия решает дела в составе суда вместе…

Календарь

Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031