Общество, Одесса

Громадська організація залишила ціле село без газопостачання

У Лиманському районі Одеської області сьогодні сталась надзвичайна подія за участю однієї з громадських організацій. Через халатність так званих активістів цілий населений пункт залишився без можливості приготувати собі їжу.

Після обіду голові Першотравневої сільської ради зателефонували жителі села Кінне та поскаржились на те, що в їх будинках пропав газ. Терміново почали з’ясовувати причини цієї проблеми — всьому виною рішучість окремих нібито громадських діячів. На місці аварії знаходились люди у футболках з написом ГО «Об’єднання підприємливих і рішучих», тут працював бур, який встановлював стовпи у біля дороги у село Кінне.

З власних джерел стало відомо, що невідомі без узгодження з відповідними органами та уточненням плану комунікацій почали проводити земельні роботи, чим пошкодили газопровід, що могло призвести до вибуху та більш жахливих наслідків. Результат роботи молодиків — близько ста людей без газу, тобто можливості приготувати їжу собі та своїм дітям.

Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради, розповів, що ним було викликано наряд поліції, який за фактом події склав протокол та повністю зупинив роботи до моменту надання дозвільної документації на проведення земельних робот.

Також у сільраді пояснили, що на місці роботи був присутній екс-заступник голови Комінтернівської (нині Лиманської) РДА Олександр Коритов, який нібито і керував усім процесом. Керівника громадської організації, яка піддала цілий населений пункт загрозі вибуху, на місці події не застали. Жителі Першотравневого стверджують, що саме Коритов та депутат Лиманської райради Дьяков являються реальними керівниками цієї організації.

У минулому році рішучими діями цієї організації було зруйновано місток між балкою у селі Першотравневе, через що місцевій владі довелось терміново залучати кошти спонсорів для будівництва пішохідного містка по вулиці Учительській. Нажаль незаконні дії цих молодиків несуть і далі велику загрозу безпеці громадян. Через системне порушення законів, самовільне виконання будівельних робіт та халатність по відношенню до оточуючих велика кількість місцевих жителів переживають за власне життя та безпеку своїх близьких. Наразі очікуємо результатів роботи правоохоронних органів задля попередження подальшого порушення Закону України.

 

 

Консультация специалиста

  • В Одесской области проходят ярмарки вакансий

    Ярмарки вакансий проходят во всех районах области с привлечением представителей кадровых служб предприятий и социальных партнеров Формат проведения диктуют карантинные ограничения — запланированы личные встречи в центрах занятости, выездные мероприятия на предприятия и дистанционные. Адаптируясь к условиям карантина в работу службы введено проведения он-лайн ярмарок вакансий. Этот вид сотрудничества приобретает популярность, поскольку позволяет существенно увеличить…

  • Что выгодней купить или снять в аренду? Преимущества и недостатки при аренде жилья

    В каких случаях покупать квартиру выгодно. Преимущества и недостатки при аренде квартиры или дома. Что нужно учесть перед покупкой Что выгодно – купить себе квартиру или снимать ее в аренду? На первый взгляд вопрос, лучше купить или снимать квартиру в Одессе, кажется даже не совсем корректным. Ответ, вроде бы, напрашивается сам собой: конечно же, покупать!…

  • Как купить авто из США безопасно и недорого

    Ответ на этот вопрос знают специалисты СТО X АUTO Одесса. «Сотрудничая с зарубежными партнерами уже долгое время, наши эксперты легко подберу, «выиграют» и осуществлять для Вас пригон авто из США по эксклюзивным условиям. В хорошем техническом состоянии, недорого, с быстрой и безопасной доставкой, — сообщают одесские автомобилисты. — На мощностях СТО X АUTO Одесса, расположенных на…

Календарь

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31