Румунський Куяльницький канали Одеса
ЖКХ

Одеські комунальники розчистили Румунський та Куяльницький канали (фото)

Працівники комунальних служб звільнили Румунський канал та Куяльницькі канави від трави та очерету, а також провели їх очищення від сміття і мулу.

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Одеської міської ради повідомляють Ivasi.News.

Довідка ДО

Спеціалісти Комунального підприємства «Міські дороги» регулярно виконують роботи з очищення зливових колекторів, дощоприймачів та інших гідроспоруд Одеси.

З метою профілактики і підтримки гідроспоруд у робочому стані фахівці КП «Міські дороги» проводять регулярні планові роботи: звільняють канали та ставок від трави та очерету, а також проводять їх очищення від сміття і мулу спецтехнікою.

Особливу увагу комунальні служби приділяють розчищенню найбільш замулених місць, де розташовані стоки від житлових будинків приватного сектору.
У разі випадання рясних опадів такі роботи виконуються позапланово.

Також регулярно виконуються роботи з очищення дощоприймачів і зливових колекторів, розташованих по всьому місту. У роботах з розчищення канав і промивання зливових колекторів задіяна важка техніка КП «Міські дороги»: екскаватори зі спеціальною насадкою, автогрейдери, МАЗи і високонапірна гідравлічна установка на базі автомобіля МАН для промивання перепускних труб.

**

Одесские коммунальщики расчистили Румынский и Куяльницкий каналы (ФОТО)

Сотрудники коммунальных служб освободили Румынский канал и Куяльницкий каналы от травы и камыша, а также провели их очистку от мусора и ила.

Об этом сообщает со ссылкой на пресс-службу Одесского горсовета сообщают Ivasi.News.

Справка ДО

Специалисты Коммунального предприятия «Городские дороги» регулярно выполняют работы по очистке ливневых коллекторов, дождеприемников и других гидросооружений Одессы.

В целях профилактики и поддержки гидросооружений в рабочем состоянии специалисты КП «Городские дороги» проводят регулярные плановые работы: освобождают каналы и пруд от травы и тростника, а также проводят их очистку от мусора и ила спецтехникой.

Особое внимание коммунальные службы уделяют расчистке наиболее заиленных мест, где стоки стоят от жилых домов частного сектора.
При выпадении обильных осадков такие работы выполняются внепланово.

Также регулярно выполняются работы по очистке дождеприемников и ливневых коллекторов, расположенных по всему городу. В работах по расчистке канав и промывке ливневых коллекторов задействована тяжелая техника КП «Городские дороги»: экскаваторы со специальной насадкой, автогрейдеры, МАЗы и высоконапорная гидравлическая установка на базе автомобиля МАН для промывки перепускных труб.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031