Одеських випускників запрошують вчитися на затребувані спеціальності
Одеса

Одеських випускників запрошують вчитися на популярні спеціальності

Фаховий коледж промислової автоматики та інформаційних технологій  Одеського національного технологічного університету оголосив набір абітурієнтів на спеціальності, які відкривають широкі можливості  для працевлаштування.

Коледж здійснює підготовку за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для практичної діяльності у сфері комп’ютерних технологій, комп’ютеризованого технологічного виробництва, автоматизації, експлуатації комп’ютерно-інтегрованих систем та інформаційного забезпечення управління.

Державний навчальний заклад за понад 70 років свого існування, завдяки досвідченому педагогічному колективу, традиційно високій якості підготовки фахівців займає провідне місце у справі забезпечення кадрами зазначеного профілю виробничо-технічної інфраструктури регіону.

За роки існування коледжу підготовлено більше 14 тисяч висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у різних структурах галузі.

Чому слід вступити до коледжу після 9 класу?

Навчання в коледжі здійснюється як на держзамовлення так і на контрактній основі. Ви можете почати професійну кар’єру раніше за однолітків: термін навчання від 2 до 4 років.

Вже у 18 років випускник коледжу може спокійно шукати стабільну роботу та заробляти гроші. У той час його однолітки, що залишилися в школі до 11 класу, навчатимуться лише на 2 курсі університету, і не матимуть достатньої можливості самостійно забезпечувати себе через навчальний графік.

Можна поєднувати навчання та роботу. Обдаровані студенти коледжів можуть одержати запрошення на роботу вже після проходження першої практики на українських підприємствах. Тому, якщо дитина бажає якнайшвидше почати працювати, варіант вступу після 9 класу йому підходить якнайкраще.

Конкурс на вступ до коледжу набагато нижчий, ніж до вузів. Не секрет, що до коледжу справді вступити легше, ніж до університету. Це значно полегшує процес вступу для випускників, які мають недостатньо високу успішність у навчанні.

Вчитися у коледжі дешевше. Зазвичай вартість навчання коштує набагато нижче, ніж у вузі. Отже, батькам буде легше сплачувати за навчання, заощаджуючи власні кошти.

Після закінчення коледжу можна легко вступити на 2–3 курси до університету. На основі отриманого диплому випускники коледжів можуть легко вступити до університету, до того ж не на перший курс, а одразу на другий чи третій.

Спеціальності

У Фаховому коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій готують фахівців за такими спеціальностями:

  • 121. Інженерія програмного забезпечення

Створення програмного забезпечення для персональних комп’ютерів, комп’ютерних мереж, для обчислювальної та іншої мікропроцесорної техніки і засобів автоматизації, вирішення програмними засобами виробничих завдань.

  • 122. Комп’ютерні науки

Комп’ютерна обробка інформації, створення баз даних і знань на підставі аналізу великого обсягу інформації, надання пропозицій до прийняття управлінських рішень, обслуговування програмованої мікропроцесорної та обчислювальної техніки.

  • 133. Галузеве машинобудування

Програмне забезпечення технологічного обладнання з числовим програмним керуванням, технологічне забезпечення механообробного виробництва та гнучких виробничих систем, використання інформаційних технологій в інженерній практиці

  • 174. Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Забезпечення виконання монтажних і налагоджувальних робіт в ході автоматизації виробництва обслуговування засобів і систем автоматизації технологічних процесів діючих виробництв, експлуатація мікропроцесорних та комп’ютерних систем автоматики.

  • 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Документальне та інформаційне забезпечення менеджменту, обробка ділової документації на державній та іноземних мовах, керування інформаційними потоками за допомогою засобів комп’ютерної техніки та прикладного програмного забезпечення, організація роботи офісів, архівних та кадрових підрозділів.

У коледжі на вас чекає цікаве студентське життя

У закладі освіти належна увага приділяється новітнім засобам отримання інформації – лабораторії обчислювальної техніки, навчально-комп’ютерний комплекс підключено до мережі Інтернет.

Проведення студентських конференцій, професійних конкурсів, предметних олімпіад, інтелектуальних змагань сприяє якісному розвитку особистості кожного здобувача освіти, збільшує його зацікавленість до навчання та суспільного життя коледжу.

Здобувачі освіти мають можливість займатися у спортивних секціях, брати участь у спортивних змаганнях, які проводяться як на рівні міста так і на базі коледжу.

Також студенти забезпечені гуртожитком.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829