Гроші

В Одесі розірвали договір щодо ремонту скверу за 51 млн грн

Прокурори звернулись до суду з вимогою розірвати договір з підрядником, який уклало Управління капітального будівництва Одеської міськради у 2021 році. Прокурори вважають, що договір на 51,8 мільйона грн уклали з порушенням процедури закупівлі. 

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

У червні 2021 року Управління капітального будівництва Одеської міської ради в результаті відкритих торгів обрало підрядника, з яким уклало договір про капітальний ремонт скверу в межах проспектів Гагаріна та Шевченка в Одесі. Ймовірно йдеться про сквер Небесної сотні. 

Прокуратура встановила, що Управління капітального будівництва під час проведення закупівлі не обгрунтувало технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, а також не обгрунтувало очікувану вартість робіт. 

Прокурори вважають, що замовник продовжував договір з підрядником попри те, що відповідного фінансування з бюджету на додаткові роботи передбачено не було, як і не було необхідності в продовженні договору. Прокуратура звернулась до суду, адже вважає такі дії порушенням вимог Бюджетного кодексу України.

Суд визнав, що Управління капітального будівництва порушило процедуру закупівлі, внаслідок чого договір з підрядником на 51,8 мільйона грн розірвали. 

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе расторгли договор по ремонту сквера за 51 млн грн

Прокуроры обратились в суд с требованием расторгнуть договор с подрядчиком, который заключило Управление капитального строительства Одесского горсовета в 2021 году. Прокуроры считают, что договор на 51,8 миллиона грн заключили с нарушением процедуры закупки.

Об этом сообщает Одесская областная прокуратура.

В июне 2021 года Управление капитального строительства Одесского городского совета в результате открытых торгов выбрало подрядчика, с которым заключило договор о капитальном ремонте сквера в пределах проспектов Гагарина и Шевченко в Одессе. Вероятно речь идет о сквере Небесной сотни.

Прокуратура установила, что Управление капитального строительства во время проведения закупки не обосновало технические и качественные характеристики предмета закупки, а также не обосновало ожидаемую стоимость работ.

Прокуроры считают, что заказчик продолжал договор с подрядчиком несмотря на то, что соответствующего финансирования из бюджета на дополнительные работы предусмотрено не было, как и не было необходимости в продлении договора. Прокуратура обратилась в суд, ведь считает такие действия нарушением требований Бюджетного кодекса Украины.

Суд признал, что Управление капитального строительства нарушило процедуру закупки, в результате чего договор с подрядчиком на 51,8 миллиона грн разорвали.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930