над одещиною збили х-59, зерновий коридор, коментар Олега Кіпера
Війна

Вночі ворог атакував Одеський регіон дронами і ракетою Х-59

За інформацією Сил оборони півдня України вчора, під час дронової атаки, ворог здійснив ще й пуск ракети Х-59 в напрямку Одещини.
Підрозділами ППО ціль знищено над морем. 

Протягом 2,5 годин підрозділи ППО відбивали дронову атаку. 8 цілей було знищено: 2 на Херсонщині, 4 в небі над Миколаївщиною, ще 2 вийшли з операційної зони  Сил оборони півдня України у напрямку Дніпропетровщини, де теж були знищені.

Також голова ОДА Олег Кіпер розповів, що окупантам не подобається те, що зерновий коридор розширяється, тому вони тероризують припортову інфраструктуру.

«Наші військові роблять усе для того, щоб порти працювати. Ми вже маємо хороші результати, адже експорт зерна не припиняється. Країни, які цього потребують, забезпечені усім необхідним з нашого боку» — заявив Кіпер


Ночью враг атаковал Одесский регион дронами и ракетой Х-59

По информации Сил обороны юга Украины вчера, во время дроновой атаки, враг совершил еще и пуск ракеты Х-59 в направлении Одесщины.
Подразделениями ПВО цель уничтожена над морем.

В течение 2,5 часов подразделения ПВО отражали дроновую атаку. 8 целей было уничтожено: 2 в Херсонской области, 4 в небе над Николаевщиной, еще 2 вышли из операционной зоны Сил обороны юга Украины в направлении Днепропетровщины, где тоже были уничтожены.

Также глава ОГА Олег Кипер рассказал, что оккупантам не нравится то, что зерновой коридор расширяется, поэтому они терроризируют припортовую инфраструктуру.

«Наши военные делают все для того, чтобы порты работать. У нас уже есть хорошие результаты, ведь экспорт зерна не прекращается. Страны, которые в этом нуждаются, обеспечены всем необходимым с нашей стороны» — заявил Кипер.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930