Труханов ракета удар допомога війна атака Одеса Іскандер
Одеса

«Зараз відомо про 21 загиблого» — мер Одеси (відео)

Мер Одеси Геннадій Труханов, який зранку виїхав на місце вчорашнього влучання, в інтерв’ю іноземним ЗМІ  висловив думку, що друга балістична ракета була навмисно випущена ворогом через деякий час, щоб вбити ще більше українців.

Адже вони розуміли, що на місце трагедії вже прямують на допомогу.

«Вбиті та поранені рятувальники, медики, працівники Національної поліції, цивільні. Станом на зараз відомо про 21 загиблого», — зазначив міський голова.

На місці продовжують працювати оперативні та міські служби, благодійні організації, волонтери.

«Міська влада з перших хвилин на місці, поруч з людьми. Допомагаємо закривати вікна та двері, поки що плівкою та ДСП, щоб мінімізувати  потрапляння холодного повітря та осадів в приміщення. На сьогодні таких 52 будинки, обстеження триває. Людям надається вся необхідна допомога в оформлюванні документів на матеріальну допомогу та компенсацію», — заявив міський голова.

Геннадій Труханов також подякував всім міжнародним та національним фондам, які  працюють в Одесі, та завжди знаходяться  поруч із міською владою та людьми.

У свою чергу, віце-мер Одеси Світлана Бедрега повідомила про рішення передати компенсацію у розмірі 50-100 тис грн всім постраждалим від вчорашньої атаки. Суми будуть визначатися в залежності від важкості травм. Поховають загиблих теж за рахунок Одеської міськради.


«СЕЙЧАС ИЗВЕСТНО О 21 ПОГИБШЕМ» — МЭР ОДЕСЫ (ВИДЕО)

Мэр Одессы Геннадий Труханов, утром выехавший на место вчерашнего попадания, в интервью иностранным СМИ выразил мнение, что вторая баллистическая ракета была намеренно выпущена врагом спустя некоторое время, чтобы убить еще больше украинцев.

Они ведь понимали, что на место трагедии уже направляется помощь.

«Убиты и ранены спасатели, медики, работники Национальной полиции, гражданские. На сегодня известно о 21 погибшем», — отметил городской голова.

На месте продолжают работу оперативные и городские службы, благотворительные организации, волонтеры.

«Городские власти с первых минут на месте, рядом с людьми. Помогаем закрывать окна и двери, пока пленкой и ДСП, чтобы минимизировать попадание холодного воздуха и осадков в помещение. На сегодняшний день таких 52 дома, обследование продолжается. Людям предоставляется вся необходимая помощь в оформлении документов на материальную помощь и компенсацию», — заявил городской голова.

Геннадий Труханов также поблагодарил все международные и национальные фонды, которые работают в Одессе, и всегда находятся рядом с городской властью и людьми.

В свою очередь, вице-мэр Одессы Светлана Бедрега сообщила о решении передать компенсацию в размере 50-100 тыс. грн. всем пострадавшим от вчерашней атаки. Суммы будут определяться в зависимости от тяжести травм. Похоронят погибших тоже за счет Одесского горсовета.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930