відкриття гімназії, відкриття школи Одеса, Одеса освіта, Олена Буйневич, Освіта, Труханов
Одеса

В Одесі після капітального ремонту відкрито одну із гімназій (фото)

В Одесі після капітального ремонту відкрито одну із гімназій в центральній частині міста.

Тут повністю оновлений дах, влаштоване укриття, утеплені фасади, відновлені стіни, архітектурні елементи та влаштований пандус, а також виконаний благоустрій території.

З нагоди відкриття у гімназії організована акція #КавазОсвітою.

«У рамках акції кожен може купити собі чашечку кави, кошти за яку будуть направлені на потреби ЗСУ«- зазначила директорка міського Департаменту науки та освіти Олена Буйневич

«Що таке чашка кави? Відповідь на це знають наші освітяни! Кава з освітою — це понад трьох мільйонів гривень, спрямованих на антидронові  пристрої, на апарати фіксації кінцівок, пічки-буржуйки, гумові та моторні човни. Це справді народна акція, адже в ній бере участь вся Одеса! Яскраві наклейки та ароматну випічку можна побачити не тільки в школах та садочках, а й у міських офісах, кавʼярнях, та навіть на легендарному Привозі», — відзначив мер Одеси Геннадій Труханов.


В Одессе после капитального ремонта открыта одна из гимназий (фото)

В Одессе после капитального ремонта открыта одна из гимназий в центральной части города.

Здесь полностью обновлена крыша, устроено укрытие, утеплены фасады, восстановлены стены, архитектурные элементы и устроен пандус, а также выполнено благоустройство территории.

По случаю открытия в гимназии организована акция КавазОбразованием.

«В рамках акции каждый может купить себе чашечку кофе, средства за которую будут направлены на нужды ВСУ», — отметила директор городского Департамента науки и образования Елена Буйневич.

«Что такое чашка кофе? Ответ на это знают наши педагоги! Кофе с образованием — это более трех миллионов гривен, направленных на антидроновые устройства, на аппараты фиксации конечностей, печки-буржуйки, резиновые и моторные лодки. Это действительно народная акция, ведь в ней Принимает участие вся Одесса!» — отметил мэр Одессы Геннадий Труханов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031