МАШО Одеса Шкільний парламент
Одеса

В одеській школі засновано Шкільний Парламент (фото)

Діти нарівні із керівництвом братимуть участь в управлінні навчальним процесом.

Міжнародна академічна школа Одеса (МАШО) продовжує впроваджувати інновації та кращі закордонні практики в освітній процес. Цього разу у Школі майбутнього вперше в Україні засновано реальний орган учнівського самоврядування – шкільний парламент. 14 парламентарів – представників кожної паралелі середніх та старших класів – будуть вирішувати важливі питання освітнього, спортивного та духовного життя школи. А також висувати власні пропозиції і проєкти розвитку навчального закладу, обстоювати інтереси школярів.

В учнівському парламенті МАШО планується утворити тематичні комітети і комісії, в яких діти братимуть участь в залежності від особистих вподобань та інтересів. У такий спосіб керівництво школи бажає розвинути в учнях творчі та лідерські якості, активну громадську позицію, а також забезпечувати реальний діалог між адміністрацією закладу освіти та школярами.

Першими ініціативами, які висунули новообрані представники учнівського самоврядування, стали: будівництво новітнього баскетбольного майданчика у критому спортивному комплексі МАШО; удосконалення шкільної форми для підвищення впізнаваності закладу; індивідуалізація харчування в учнівському кафе; обладнання хімічної лабораторії для проведення більшої кількості дослідів на заняттях, та багато іншого.

Важливо, що і процедура виборів парламентарів була змодельована у надзвичайній близькості із загальнодержавним виборчим процесом. Школярами були підготовлені списки виборців та бюлетені, обладнано кабінки для голосування, а також встановлено справжні скриньки для збору бюлетенів. Ключову роль в організації виборчого процесу відіграла лічильна комісія, яка займалась підрахунком сотень голосів.


В ОДЕССКОЙ ШКОЛЕ УЧРЕЖДЕН ШКОЛЬНЫЙ ПАРЛАМЕНТ (ФОТО)

Дети наравне с руководством будут участвовать в управлении учебным процессом.

Международная академическая школа Одесса (МАШО) продолжает внедрять инновации и лучшие зарубежные практики в образовательный процесс. В этот раз в Школе будущего впервые в Украине основан реальный орган ученического самоуправления – школьный парламент. 14 парламентариев – представителей каждой параллели средних и старших классов – будут решать важные вопросы образовательной, спортивной и духовной жизни школы. А также выдвигать собственные предложения и проекты развития учебного заведения, отстаивать интересы школьников.

В ученическом парламенте МАШО планируется создать тематические комитеты и комиссии, в которых дети будут участвовать в зависимости от личных предпочтений и интересов. Таким образом, руководство школы желает развить в учениках творческие и лидерские качества, активную общественную позицию, а также обеспечивать реальный диалог между администрацией учебного заведения и школьниками.

Первыми инициативами, выдвинутыми избранными представителями ученического самоуправления, стали: строительство новейшей баскетбольной площадки в крытом спортивном комплексе МАШО; усовершенствование школьной формы для повышения узнаваемости заведения; индивидуализация питания в учащемся кафе; оборудование химической лаборатории для проведения большего количества опытов на занятиях и многое другое.

Важно, что процедура выборов парламентариев была смоделирована в чрезвычайной близости с общегосударственным избирательным процессом. Школьниками были подготовлены списки избирателей и бюллетени, оборудованы кабинки для голосования, а также установлены настоящие ящики для сбора бюллетеней. Ключевую роль в организации избирательного процесса сыграла счетная комиссия, занимавшаяся подсчетом сотен голосов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031