Блокування кордону з Польщею
Ситуація, Транспорт, Україна

На польському кордоні створили Штаб допомоги українським водіям

На заблокованих пунктах пропуску на польському кордоні працюватиме Штаб допомоги українським водіям — Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. Вбік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, вбік Рави Руської — понад 10 км, у бік Краківця — понад 16 кілометрів.
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило Штаб допомоги українським водіям. Його ключова задача — забезпечити наших людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним.
За кожним з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає потреби та знаходиться на постійному звʼязку з водіями»
, — повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Наразі на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тисяч наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки. 

Додається, що потреби можна вказати через гугл-форму.

Він уточнив, що штаб працюватиме доти, доки кордон не буде розблоковано.

Крім того, міністерство спільно з профільними відомствами сприятиме евакуації водіїв на території України, якщо виникне необхідність.

Раніше перший віцепрезидент громадської організації «Українська транспортна спілка» Володимир Балін повідомив, що ситуація із застряглими на кордоні водіями серйозна: їм бракує води, їжі, немає санітарних умов, а деякі автомобілі не мають пального.

В свою чергу, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач повідомляв, що влада на території Польщі поставила кілька біотуалетів, якими можуть користуватися водії, але їжею і водою їх не забезпечує. Магазини, в яких вони можуть отоваритися, розташовані далеко, до того ж, рух у напрямку одного з магазинів закрили поліцейські, які бояться сутичок між протестувальниками та українськими водіями.

Також повідомлялося, що кількість заблокованих пунктів пропуску для вантажних автомобілів на українсько-польському кордоні з 21 листопада може збільшитися з трьох до чотирьох: до ПП «Ягодин-Дорогуськ», «Краковець-Корчова» і «Рава-Руська — Гребенне» додасться ПП «Медика-Шегині».

 Варто зауважити, що на цей момент, у трьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею скупчилися близько 2800 вантажівок через протести польських перевізників.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календарь

Декабрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031