Одеса будинок 10 жертв атака удар війна 8 місяців дитина обійми шахед БПЛА дрон удар завали
Війна

Десять жертв: в Одесі знайдено тіло 8-місячної дитини (фото, відео)

В Одесі триває розбір завалів та пошукові роботи на місці ураження частини житлового будинку ворожим дороном в ніч на 2 березня 2024 року.

З-під уламків багатоповерхівки, яка була вражена російським дроном, сьогодні вранці рятувальники дістали тіла дев’ятої та десятої жертви. Поруч із тілом жінки було знайдено тіло ще одного загиблого немовля. Дитині не було й рочку.

«Мама намагалася закрити собою свою 8-місячну дитину. Намагалася вберегти. Їх знайшли у міцних обіймах», – повідомили в ДСНС.

Серед 10-ти загиблих — вже троє дітей, серед яких двоє віком до року.

Так, шостим знайденим вчора виявилося тіло молодої жінки Ганни Гайдаржі. Сьомим – її тримісячного сина Тимофія. Раніше, об 11.00, на рівні першого поверху знайшли тіло трирічного Марка. Мама хлопчика — 26-річна Анастасія, перебуває в важкому стані в реанімації. Батько мальчика Віталій теж загинув на місці.

Сьогодні в Одесі оголошено жалобу.

Довідка ДО

Тим часом одеситів закликають розповісти про цей удар, щоб передати матеріали до Гааги. Зробити це можна на платформі «Свідок» – сховищі спогадів про війну в Україні. Там містяни можуть записати спогад, додати фото і відео.

Зазначимо, що ця платформа зберігає анонімність. Лише розслідувачі можуть сконтактувати з дописувачами через акаунт і тільки з дозволу людини. Свідчення передадуть українським правоохоронцям та у базу Міжнародного кримінального суду.

На одному з відео: виписка з пологового будинку Ганни Гайдаржі та її маленького сина Тимофія, які тал шостою та сьомою жертвами страшної трагедії.


Десять жертв: в Одессе обнаружено тело 8-месячного ребенка (фото, видео)

В Одессе идет разбор завалов и поисковые работы на месте поражения части жилого дома вражеским дороном в ночь на 2 марта 2024 года.

Из-под обломков многоэтажки, пораженной российским дроном, сегодня утром спасатели извлекли тела девятой и десятой жертвы. Рядом с телом женщины было обнаружено тело еще одного погибшего младенца. Ребенку не было и годика

«Мама пыталась закрыть собой своего 8-месячного ребенка. Пыталась уберечь. Их нашли в крепких объятиях», – сообщили в ГСЧС.

Среди 10 погибших — уже трое детей, среди которых двое до года.

Так, шестым найденным вчера оказалось тело молодой женщины Анны Гайдаржи. Седьмым – ее трехмесячного сына Тимофея. Ранее в 11.00 на уровне первого этажа нашли тело трехлетнего Марка. Мама мальчика – 26-летняя Анастасия, находится в тяжелом состоянии в реанимации. Отец мальчика Виталий тоже погиб на месте.

Сегодня в Одессе объявлен траур.

Справка ДО

Тем временем, одесситов призывают рассказать об этом ударе, чтобы передать материалы в Гаагу. Сделать это можно на платформе Свідок – хранилище воспоминаний о войне в Украине. Там горожане могут записать воспоминание, добавить фото и видео.

Отметим, что данная платформа сохраняет анонимность. Только расследователи могут связаться с корреспондентами через аккаунт и только с разрешения человека. Свидетельства будут переданы украинским правоохранителям и в базу Международного уголовного суда.

На одном из видео: выписка из роддома Анны Гайдаржи и ее маленького сына Тимофея, которые тали шестой и седьмой жертвами страшной трагедии.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031