Одеса, війна, жах діти під завалами
Війна

Під завалами в Одесі знайдено тіла двох маленьких хлопчиків (фото, відео)

Наразі з-під завалів деблоковано тіла семи загиблих. З них — два маленьких хлопчики.

Станом на 17:30 в завалах будинку, що постраждав від атаки шахедів минулої ночі, вже сім жертв.

Шостим виявилося тіло молодої жінки Ганни Гайдаржі. Сьомим – її тримісячного сина Тимофія. Раніше, об 11.00, на рівні першого поверху знайшли тіло трирічного Марка. Мама хлопчика — 26-річна Анастасія, перебуває в важкому стані в реанімації. Батько мальчика Віталій теж загинув на місці.

На фото: Анна Гайдаржі та її 3-місячний син Тимофій, яких вбив ворожий «шахед»; Анастасія та її 3-річний загиблий син Марк.

На фото нижче — службова собака Тара породи кане корсо. Тара не вперше допомагає рятувальникам у пошуку загиблих. Проте цього разу, знайшовши понівечене тіло малюка, Тара не витримала. Вона просто лягла неподалік і заплакала…

Голова ОДА Олег Кіпер розповів, що досі не можна підтвердити місцезнаходження восьми людей, в тому числі двох дітей — 8 та 10 років.


Под завалами в Одессе найдены тела двух маленьких мальчиков (фото, видео)

Из-под завалов деблокированы тела семи погибших. Из них — два маленьких мальчика.

По состоянию на 17:30 в завалах дома, пострадавшего от атаки шахедов минувшей ночью, уже семь жертв.

Шестым оказалось тело молодой женщины Анны Гайдаржи. Седьмым – ее трехмесячный сын Тимофей. Ранее в 11.00 на уровне первого этажа нашли тело трехлетнего Марка. Мама мальчика – 26-летняя Анастасия, находится в тяжелом состоянии в реанимации. Отец мальчика Виталий тоже погиб на месте.

На фото выше – служебная собака Тара породы кане корсо. Тара не в первый раз помогает спасателям в поиске погибших. Однако на этот раз, обнаружив изуродованное тело малыша, Тара не выдержала. Она просто легла неподалеку и заплакала…

Председатель ОГА Олег Кипер рассказал, что до сих пор нельзя подтвердить местонахождение восьми человек, в том числе двоих детей — 8 и 10 лет.

На фото: Анна Гайдаржи и ее 3-месячный сын Тимофей, убитый вражеским «шахедом»; Анастасия и ее 3-летний погибший сын Марк.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930