Одещина

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» продовжує активно впроваджуватися на Одещині(фото)

10 травня начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук підписав меморандуми про співпрацю та партнерство з головами Вигодянської, Стрюківської, Савранської, Лиманської та Городненської територіальних громад.

«Дуже радий зустрічі з вами і вдячний, що підтримали безпекову ініціативу, спрямовану на забезпечення жителів кожної громади захистом. Ми прагнемо, щоб усі громади мали свого офіцера поліції, який постійно знаходитиметься поряд, плідно співпрацюватиме із людьми та орієнтуватиметься на їхні потреби. Безпека громадян була і залишається пріоритетним завданням для нас і ми йдемо до поставленої мети, попри воєнні дії в країні», — сказав полковник поліції.

Зі свого боку представники ОТГ зауважили, що підтримали проєкт, адже – це запорука порядку в громадах та спокою місцевого населення. Вони з нетерпінням чекають на своїх офіцерів поліції, готові тісно співпрацювати з ними і в усьому підтримувати.

Довідка ДО

Проєкт «Поліцейській офіцер громади» впроваджений Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України. Він передбачає забезпечення кожної громади офіцером поліції, який буде в ній проживати та забезпечувати безпеку й порядок на території обслуговування. ПОГ об’єднує в собі повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції, патрульної поліції. Головним його завданням є своєчасне та ефективне реагування на проблеми людей, пов’язані з безпекою. Він є повноправним представником своєї громади, перед якою звітує, тому оцінюють його діяльність самі мешканці.

________________________________________________________________________________________________________________

Проект «Полицейский офицер громады» продолжает активно внедряться в Одесской области

10 мая начальник Главного управления Национальной полиции в Одесской области Иван Жук подписал меморандумы о сотрудничестве и партнерстве с главами Выгодянской, Стрюковской, Савранской, Лиманской и Городненской территориальных громад.

«Очень рад встрече с вами и благодарен, что поддержали инициативу по безопасности, направленную на обеспечение жителей каждой громады защитой. Мы хотим, чтобы все громады имели своего офицера полиции, который постоянно будет находиться рядом, плодотворно сотрудничать с людьми и ориентироваться на их потребности. Безопасность граждан была и остается приоритетной задачей для нас и мы идем к поставленной цели, несмотря на военные действия в стране», — сказал полковник полиции.

Со своей стороны представители ОТГ отметили, что поддержали проект, ведь — это залог порядка в общинах и спокойствия местного населения. Они с нетерпением ждут своих офицеров полиции, готовы тесно сотрудничать с ними и во всем поддерживать.

Справка ДО

Проект «Полицейский офицер общины» внедрен Министерством внутренних дел и Национальной полицией Украины. Он предусматривает обеспечение каждой общины офицером полиции, который будет в ней проживать и обеспечивать безопасность и порядок на территории обслуживания. ПОГ объединяет в себе полномочия участкового офицера полиции, инспектора ювенальной превенции, патрульной полиции. Главной его задачей является своевременное и эффективное реагирование на проблемы людей, связанные с безопасностью. Он является полноправным представителем своей общины, перед которой отчитывается, поэтому оценивают его деятельность сами жители.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930