Деволановский спуск Деволланівський узвіз ремонт Борис Панов Ростдорстрой
Будівництво

На додатковий ремонт Деволанівського спуску в Одесі потрібно 60 мільйонів (відео)

На капітальний ремонт Деволанівського узвозу в Одеській міськраді встигли до початку війни витратити 100 млн. грн. Тепер потрібно ще 15 млн, щоб урятувати вже зроблене від розмиву стічними водами та відновити зруйноване.

Про це сьогодні на засіданні постійної комісії з питань архітектури повідомив начальник управління капбудівництва Борис Панов.

За його словами, для виконання етапу робіт необхідно загалом 60 млн грн, проте цього року управління просить хоч би 15 млн, щоб «спіймати поверхневі води, які потрапляють на спуск і змивають уже виконану роботу».

“У рамках цього проекту плануємо збудувати кілька перехоплюючих колекторів, щоб воно не змивало покриття. І відновити покриття, яке вже руйнується”, – повідомив Панов.

Довідка ДО

Ще 2021 року в мерії відзвітували, що завершили відновлення зливових колекторів. Виходить, що не завершили – або не врахували у початковому проекті необхідність у додаткових колекторах, що перехоплюють, або якість робіт виявилася настільки низькою, що їх просто змиває дощем!

Нагадаємо, головним підрядником за цим проектом була наближена до Труханова компанія «Ростдорбуд». Загальну вартість проекту у 2021 році оцінили у 193 млн грн.


НА ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ РЕМОНТ ДЕВОЛАНОВСКОГО СПУСКА В ОДЕССЕ НУЖНО ЕЩЕ 60 МИЛЛИОНОВ (видео)

На капитальный ремонт Деволановского спуска в Одесском горсовете успели к началу войны потратить 100 млн. грн. Теперь нужно еще 15 млн, чтобы спасти уже сделанное от размыва сточными водами и восстановить разрушенное.

Об этом сегодня на заседании постоянной комиссии по архитектуре сообщил начальник управления капстроительства Борис Панов.

По его словам, для выполнения этапа работ необходимо в общей сложности 60 млн грн, однако в этом году управление просит хотя бы 15 млн, чтобы «поймать поверхностные воды, которые попадают на спуск и смывают уже проделанную работу».

«В рамках этого проекта планируем построить несколько перехватывающих коллекторов, чтобы оно не смывало покрытие. И восстановить уже разрушающееся покрытие”, – сообщил Панов.

Справка ДО

Еще в 2021 году в мэрии отчитались, что завершили возобновление ливневых коллекторов. Выходит, что не завершили – либо не учли в начальном проекте необходимость в перехватывающих дополнительных коллекторах, либо качество работ оказалось настолько низким, что их просто смывает дождем!

Напомним, главным подрядчиком по этому проекту была приближена к Труханову компания «Ростдорстрой». Общую стоимость проекта в 2021 году оценили в 193 млн. грн.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930