Будівництво

На Одещині відремонтують дорогу за майже 50 мільйонів

В Одеській області шукають підрядника, якому заплатять майже 50 мільйонів за укладку асфальту між населеними пунктами. Йдеться про поточний ремонт автомобільної дороги загального користування.

Відповідний тендер оголошений системі електронних закупівель Prozorro.

Замовником виступило державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг».

На роботи готові 48 мільйонів 350 тисяч гривень. За ці кошти підрядник має відремонтувати ділянку автомобільної дороги, що пролягає між селами Новопавлівка — Перехрестове Перше — Мала Топорівка в Одеській області.  

Аукціон запланований в форматі відкритих торгів з особливостями на 27 травня. Пропозиції від учасників прийматимуть до 24 травня.

Зазначимо, що відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону «Про публічні закупівлі». Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги. Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п’ять календарних днів. Часто під час таких торгів не відбувається аукціону, тож учасник не має конкурентів. 

Роботи мають бути виконані до кінця поточного року. Підрядник має відремонтувати 9,2 кілометра дороги. Зокрема, розібрати каміння, постелити нове асфальтобетонне покриття з попереднім укріпленням основи та облаштувати узбіччя.

Також на Одещині запланували будівництво дороги в обхід Паланки за 34 мільйони. Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області оголосила тендер для обрання компанії, якій заплатять за розроблення проєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на м. Бухарест).

________________________________________________________________________________________________________________

В Одесской области отремонтируют дорогу за почти 50 миллионов

В Одесской области ищут подрядчика, которому заплатят почти 50 миллионов за укладку асфальта между населенными пунктами. Речь идет о текущем ремонте автомобильной дороги общего пользования.

Соответствующий тендер объявлен системе электронных закупок Prozorro.

Заказчиком выступило государственное предприятие «Служба местных автомобильных дорог».

На работы готовы 48 миллионов 350 тысяч гривен. За эти средства подрядчик должен отремонтировать участок автомобильной дороги, пролегающий между селами Новопавловка — Перекрестово Первое — Малая Топоровка в Одесской области.

Аукцион запланирован в формате открытых торгов с особенностями на 27 мая. Предложения от участников будут принимать до 24 мая.

Отметим, что открытые торги с особенностями предусматривают, что почти все сроки короче, чем были в открытых торгах в соответствии с законом «О публичных закупках». То есть эта закупка проходит значительно быстрее, чем открытые торги. Период подачи предложений — семь календарных дней, период обжалования квалификации — пять календарных дней. Часто во время таких торгов не происходит аукциона, поэтому участник не имеет конкурентов.

Работы должны быть выполнены до конца текущего года. Подрядчик должен отремонтировать 9,2 километра дороги. В частности, разобрать камни, постелить новое асфальтобетонное покрытие с предварительным укреплением основания и обустроить обочину.

Также в Одесской области запланировали строительство дороги в обход Паланки за 34 миллиона. Служба восстановления и развития инфраструктуры в Одесской области объявила тендер для избрания компании, которой заплатят за разработку проектной документации на новое строительство автомобильной дороги общего пользования государственного значения Одесса — Рени (на г. Бухарест).

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930