диски для авто вибрати
Авто

Який бренд дисків вибрати для автомобіля: критерії

Колісні диски навряд чи можна назвати витратним матеріалом, адже, обираючи їх, водії розраховують на тривалу та безпроблемну службу. Це не тільки одна зі складових дизайну екстер’єру авто, а ще й дуже відповідальні деталі, від яких напряму залежить керованість машини, термін експлуатації вузлів ходової частини та навіть безпека руху.

Коли потрібно міняти диски на авто

Зазвичай всім необхідним характеристикам відповідають диски, якими машина комплектується на конвеєрі. Однак, у процесі експлуатації деколи виникають ситуації, коли диски потрібно змінити:

  • диск вийшов із ладу — отримав пошкодження, які неможливо виправити;
  • треба встановити гуму іншого діаметра;
  • встановлені на авто диски не відповідають заводським параметрам;
  • диски не влаштовують власника з естетичних міркувань.

Під час підбору колісних дисків, в першу чергу, треба враховувати рекомендації виробника автомобіля та чітко дотримуватися його приписам щодо параметрів. Також важливим питанням для власника авто є вибір виробника коліс. Продукція відомих брендів має низку переваг. Репутація світових лідерів галузі гарантує правильний склад матеріалу та ретельний контроль якості. Провідні компанії витрачають чимало грошей на проведення випробувань продукції і покращення виробництва та інновації.

Маловідомі виробники приваблюють покупців низькою ціною, що є немаловажливим фактором за невеликого бюджету. Але покупцеві варто пам’ятати, що дуже часто такі бренди заощаджують на речах, які безпосередньо впливають на ресурс деталі, тобто, на безпеку руху: склад сплавів, товщину диска, якість покриття. Тому під час купівлі продукції дешевих маловідомих брендів треба з’ясувати, чи має вона міжнародні сертифікати — TUV або SAE.

Найкращі бренди на українському ринку

Варто виділити 5 найкращих брендів, що заслужили на довіру покупців.

Alutec

Німецький виробник із найкращим поєднанням ціни та якості. У його арсеналі колеса на переважну більшість автомобілів, диски Alutec на будь-який смак — від утилітарних катків для «робочих конячок» до вишуканих дизайнерських моделей. Висока міцність і зносостійкість усіх моделей прекрасно підходить для українських доріг.

AEZ

Бренд, який належить концерну Alcar, теж із Німеччини. AEZ здебільшого спеціалізується на дисках для трьох німецьких преміальних брендів — Audi, BMW та Mercedes, але має пропозиції також і для інших марок авто. Вся продукція AEZ проходить численні випробування і без винятку протестована та сертифікована TÜV.

Dezent

Ще один із брендів Alcar. Як зазначає виробник, продукція Dezent орієнтована на покупців молодого віку, а також власників електромобілів — нового класу авто, що наразі стрімко розвивається. Тому у виробництві цих дисків робиться акцент на їх міцність і енергомісткість.

Dotz

Цей бренд також є маркою того ж самого концерну, він був інтегрований в ALCAR Group у 1999 році. Під цією назвою виробляються диски для високопродуктивних, тобто спортивних, автомобілів, а також диски для повнопривідних машин. DOTZ є популярним серед любителів вишуканих дисків і любителів кастомізації.

OZ Racing

Італійська компанія, котра, як свідчить її назва, має безпосередній стосунок до перегонів, а також розробляє диски для мотоциклів. Диски OZ не тільки мають відповідний дизайн, а також виробляються за технологіями та ноу-хау, отриманими з досвіду участі компанії у перегонах. Вся продукція OZ Racing виготовляється тільки на італійських заводах.

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031