Одеса Кишинів трансфер Кіпер Одесса Кишинев Кипер
Одеса

З Одеси в аеропорт Кишинева буде курсувати аеротрансфер

Це прискорить проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинева.

Як повідомляє голова Одеської ОВА Олег Кіпер, таке рішення було прийнято за результатами зустрічі обласного керівництва з делегацією представників ПРООН в Україні

Скористатися аеротрансфером можна буде за умови наявності квитків на літак з кишинівського аеропорта.

«Це має розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП «Маяки – Паланка – Удобне»), зменшити там зосередження великої кількості транспорту та людей, пришвидшити процедуру перетину. Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень. Для запуску проекту «Аеротрансферу» нам необхідні автобуси, які здійснюватимуть перевезення пасажирів. У цьому питанні розраховуємо на допомогу ПРООН», — повідомляє Олег Кіпер.

Загалом ПРООН відібрано 20 проєктів в Одеській області,на реалізацію яких Європейським Інвестиційним Банком вже виділено кошти у розмірі 29 млн євро.

**

С ОДЕССА В АЕРОПОРТ КИШИНЕВА БУДЕТ КУРСИРОВАТЬ АЭРОТРАНСФЕР

Это ускорит проезд украинцев, направляющихся в международный аэропорт Кишинева.

Как сообщает глава Одесской ОВА Олег Кипер, такое решение было принято по результатам встречи областного руководства с делегацией представителей ПРООН в Украине.

Воспользоваться аэротрансфером можно будет при наличии билетов на самолет из кишиновского аэропорта.

«Это должно разгрузить пункты пропуска через границу (в первую очередь в районе МЧП «Маяки – Паланка – Удобное»), уменьшить сосредоточение большого количества транспорта и людей, ускорить процедуру пересечения. Организованная перевозка пассажиров также уменьшит погрузку на дороги области легковыми авто и улучшит уровень обслуживания населения в сфере международных перевозок. Для запуска проекта «Аэротрансфера» нам необходимы автобусы, осуществляющие перевозку пассажиров. В этом вопросе рассчитываем на помощь ПРООН», – сообщает Олег Кипер.

В общей сложности ПРООН отобрано 20 проектов в Одесской области, на реализацию которых Европейским Инвестиционным Банком уже выделены средства в размере 29 млн евро.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031