Анатолій Орловскій, Одеса, умовний термін
Одеса

Екс-віце-меру Одеси Анатолію Орловському дали умовний термін

Вищий антикорупційний суд виніс вирок колишньому виконувачу обов’язків заступника Одеського міського голови Анатолію Орловському, якого обвинувачували у заволодінні майна. Про це 29 березня повідомили в пресслужбі суду.

Через те, що він пішов на правочин зі слідством, екс-віце-мера засудили до чотирьох років і шести місяців позбавлення волі, але покарання змінили на три роки умовно без конфіскації майна. Про це повідомили у Вищому антикорупційному суді.

У результаті Орловського визнали винним у привласненні, розтраті майна чи заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем (частина п’ята статті 191 КК). Йдеться про заволодіння майном комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» вартістю 118 мільйонів гривень та доходом від його десятирічної діяльності у розмірі понад 2,5 мільярда гривень.

Довідка ДО

Нагадаємо, за версією слідства, у 2011 році два відомі одеські бізнесмени організували схему заволодіння майном аеропорту. Для цього зареєстрували ТОВ, яке мало заснувати спільне товариство з Одеською міською радою, з розподілом часток 75% та 25% відповідно. Метою фігурантів було отримати у власність та приватизувати майновий комплекс аеропорту. Згоду депутатів міськради на створення товариства забезпечив тодішній міський голова Олексій Костусєв, розповівши про нібито плани співзасновника інвестувати у розвиток аеропорту. Крім того, мер здійснив службову фальсифікацію, яка надавала підконтрольній фірмі право утворювати спільне з міськрадою суспільство без конкурсу. Серед підозрюваних також колишній гендиректор аеропорту Олексій Кочанов.


Экс-вице-меру Одессы Анатолию Орловскому дали условный срок

Высший антикоррупционный суд вынес приговор бывшему исполняющему обязанности заместителя Одесского городского головы Анатолию Орловскому, которого обвиняли в завладении имущества. Об этом 29 марта сообщили в пресс-службе суда.

Из-за того, что он пошел на сделку со следствием, экс-вице-мэра приговорили к четырем годам и шести месяцам лишения свободы, но наказание изменили на три года условно без конфискации имущества.Об этом сообщили в Высшем антикоррупционном суде.

В итоге Орловского признали виновным в присвоении, растрате имущества или завладении им путем злоупотребления служебным положением (часть пятая статьи 191 УК). Речь идет о завладении имуществом коммунального предприятия «Международный аэропорт «Одесса»» стоимостью 118 миллионов гривен и доходом от его десятилетней деятельности в размере более 2,5 миллиардов гривен. 

Справка ДО

Напомним, по версии следствия, в 2011 году два известных одесских бизнесмена организовали схему завладения имуществом аэропорта. Для этого зарегистрировали ООО, которое должно было учредить совместное общество с Одесским городским советом, с распределением долей 75% и 25% соответственно. Целью фигурантов было получить в собственность и приватизировать имущественный комплекс аэропорта. Согласие депутатов горсовета на создание общества обеспечил тогдашний городской голова Алексей Костусев, рассказав о якобы планах соучредителя инвестировать в развитие аэропорта. Кроме того, мэр совершил служебный подлог, предоставлявший подконтрольной фирме право образовывать совместное с горсоветом общество без конкурса. Среди подозреваемых также бывший гендиректор аэропорта Алексей Кочанов

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031