Ізмаїл, велопатруль, Измаил, мотопатруль, Одеса, Одесса, служба Патрульної поліції Одеської області
Одеса

На дороги Одеси та Ізмаїла сьогодні повертаються мото- та велопатрулі

Від сьогодні на вулицях Одеси та Ізмаїла розпочинають працювати вело- та мото-патрулі.

Вони будуть стежити за правопорядком, паркуванням та швидко реагуватимуть на ДТП в місті. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила прес-служба Патрульної поліції Одеської області.

«Тож сьогодні мотопатрульні вже виїхали забезпечувати порядок у нашому місті. Вони швидкі, маневрені. Найголовнішим їхнім завданням буде реагування на ДТП з потерпілими, адже маючи навик з надання домедичної допомоги, оминувши затори вони можуть першими приїхати на місце події», – розповіли правоохоронці.

Щодо велопатрулів, то основну увагу інспектори спрямують на підтримку громадського порядку у місцях великого скупчення людей, зонах відпочинку, пішохідних зонах, важкодоступних місцях.

«Загалом, поліцейські на велосипедах володіють усіма повноваженнями, що і їхні колеги на автомобілях та мотоциклах. Тож не порушуйте», – зазначають у Патрульній поліції.


На дороги Одессы и Измаила сегодня возвращаются мото- и велопатрули

С сегодняшнего дня на улицах Одессы и Измаила начинают работать вело- и мото-патрули.

Они будут следить за правопорядком, парковкой и будут быстро реагировать на ДТП в городе. Об этом в своем телеграмм-канале сообщила пресс-служба Патрульной полиции Одесской области.

«Сегодня мотопатрульные уже выехали обеспечивать порядок в нашем городе. Они быстрые, маневренные. Самой главной их задачей будет реагирование на ДТП с пострадавшими, ведь имея навык по оказанию медицинской помощи, минуя пробки, они могут первыми приехать на место происшествия», – рассказали правоохранители.

Что касается велопатрулей, то основное внимание инспекторы уделят поддержке общественного порядка в местах большого скопления людей, зонах отдыха, пешеходных зонах, труднодоступных местах.

«В целом полицейские на велосипедах обладают всеми полномочиями, что и их коллеги на автомобилях и мотоциклах. Так что не нарушайте», – отмечают в Патрульной полиции.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930