Наталия Гуменюк увольнение
Війна

Наталя Гуменюк спростувала інформацію про своє звільнення

Гуменюк підкреслила, що завжди працювала в загоні морської охорони, а це значить, що керівником прес-центру СОУ «Південь» вона могла бути лише тимчасово.

Повідомленні в ЗМІ про те, що речниця Сил оборони України «Південь» полишає свою посаду з’явилися після того, як вона опублікувала допис у своїй соцмережі.

«Якщо попереду багато цікавого… а хтось там вангував, що Гуменюк ФСЬО… правда в тому, що Гуменюк дійсно фсьо ПО СИЛАХ», — заінтригувала всіх Гуменюк.

Проте на пряме запитання про свою нову посаду пані Гуменюк спростувала інформацію про звільнення з «Півдня». Вона заявила, що вона завжди працювала в загоні морської охорони.

В той же час, за даними низки джерел, відомо, що в штаті загону Наталія Гуменюк зараз не перебуває.

Довідка ДО

Наталя Костянтинівна Гуменюк очолювала Об’єднаний координаційний пресцентр сил оборони півдня України з початку весни 2022 року, тобто майже с початку повномасштабного вторгнення росії. Вона є кавалеркою ордена княгині Ольги ІІІ ступеня.

**

Наталья Гуменюк опровергла информацию о своем увольнении

Гуменюк подчеркнула, что всегда работала в отряде морской охраны, а это значит, что руководителем пресс-центра СОУ «Юг» она могла быть только временно.

Сообщения в СМИ о том, что представитель Сил обороны Украины «Юг» покидает свой пост, появились после того, как он опубликовал сообщение в своей соцсети.

«Если впереди много интересного… а кто-то там ванговал, что Гуменюк ФСЁ… правда в том, что Гуменюк действительно фсьо ПО СИЛАМ», — заинтриговала всех Гуменюк.

Однако на прямой вопрос о своей новой должности Гуменюк опровергла информацию об увольнении с «Юга». Она заявила, что всегда работала в отряде морской охраны.

Вместе с тем, по данным ряда источников, известно, что в штате отряда Наталья Гуменюк сейчас не находится.

Справка ДО


Наталья Константиновна Гуменюк возглавляла Объединенный координационный пресс-центр сил обороны юга Украины с начала весны 2022 года, то есть почти с начала полномасштабного вторжения России. Она является кавалеркой ордена княгини Ольги III степени.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930