Ирина Гриб прослушка
Одеса

Одеська журналістка заявила про виявлення прослуховуючого пристрою (фото, відео)

Ірина Гриб, відома своєю постійною критикою місцевої влади та правоохоронних органів, заявила, що знайшла у своєму автомобілі техніку, яка дозволяє слухати перемовини та відслідковувати поїздки.

«Ось такі подарунки виявила Ірочка у своєму автомобілі, — пише Гриб у своєму телеграмі. — Система не з дешевих – працює постійно та онлайн. Автономний блок живлення, GPS, Wi-Fi, аудіоконтроль. Простіше кажучи, Ірочку слухали і дивилися куди їздить. Встановлено цю красу близько 10 днів тому. Сподіваюся, Вам сподобалося кататися з Ірочкою, але настав час і честь знати.
UPD Прикро, що у воюючій країні ресурси правоохоронних органів витрачаються на залякування та гоніння журналістів та блогерів.
UPD 2 Викликаю поліцію і писатиму заяву. Але тут, як кажуть, у ході слідства головне не вийти на себе».

Хто та з якою метою встановив це обладнання, й чи було воно взагалі — віднині будуть з’ясовувати спеціалісти.

**

ОДЕССКАЯ ЖУРНАЛИСТКА ЗАЯВИЛА О ОБНАРУЖЕНИИ ПРОСЛУШИВАЮЩЕГО УСТРОЙСТВА (ФОТО, ВИДЕО)

Ирина Гриб, известная своей постоянной критикой местных властей и правоохранительных органов, заявила, что нашла в своем автомобиле технику, позволяющую слушать переговоры и отслеживать поездки.

«Вот такие подарки обнаружила Ирочка в своем автомобиле, – пишет Гриб в своем телеграмме. — Система не из дешёвых — работает постоянно и онлайн. Автономный блок питания, GPS, Wi-fi, система аудиоконтроля. Проще говоря Ирочку слушали и смотрели куда ездит. Установлено это великолепие около 10 дней назад. Надеюсь, Вам понравилось кататься с Ирочкой, но пора и честь знать.
UPD Обидно, что в воюющей стране ресурсы правоохранительных органов тратиться на запугивание и гонение журналистов и блогеров.
UPD 2 Вызываю полицию и буду писать заявление. Но тут, как говорится, в ходе следствия главное не выйти на себя».

Кто и с какой целью установил это оборудование, и было ли оно вообще — отныне будут выяснять специалисты.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031