нічна атака на Одесу, 11 квітня, пошкоджена енергосистема
Війна

Цієї ночі Росія вдарила по об’єктах енергетики на Одещині (відео)

В ніч проти 11 квітня під прицілом російських загарбників знов була енергетична інфраструктура. На Одещині сили ППО збили сім безпілотників.

По це повідомили у Силах оборони півдня.

Військові розповіли, що ворог масовано атакував південь України черговими хвилями БпЛА. Бойова робота тривала понад п’ять годин.

«На Одещині уламки збитих дронів спричинили займання на території енергетичного об’єкта. Пожежу оперативно ліквідовано. Люди не ушкоджені», — йдеться у повідомленні.

Атаки вдалося відбити. За даними Сил оборони, на Одещині знищено сім дронів, вісім на Миколаївщині, по три у Херсонській та Дніпропетровській областях.

Також окупанти спрямували ракету Х-31 у напрямку південного узбережжя Одеської області, але та втратила свою бойову спроможність.

Як повідомили  у НЕК «Укренерго», обʼєкт генерації зазнав пошкоджень під час атаки рф по Одещині. Проте графіки обмежень не застосовувались.


Этой ночью Россия ударила по объектам энергетики в Одесской области (видео)

В ночь на 11 апреля под прицелом российских захватчиков вновь была энергетическая инфраструктура. В Одесской области силы ПВО сбили семь беспилотников.

Об этом сообщили в Силах обороны юга.

Военные рассказали, что враг массированно атаковал юг Украины очередными волнами БПЛА. Боевая работа продолжалась более пяти часов.

«На Одесщине обломки сбитых дронов вызвали возгорание на территории энергетического объекта. Пожар оперативно ликвидирован. Люди не повреждены», — говорится в сообщении.

Атаки удалось отбить. По данным Сил обороны, в Одесской области уничтожены семь дронов, восемь в Николаевской области, по три в Херсонской и Днепропетровской областях.

Также оккупанты направили ракету Х-31 в направлении южного побережья Одесской области, но та потеряла свою боевую способность.

Как сообщили в НЭК «Укрэнерго», объект генерации получил повреждения во время атаки РФ по Одесщине. Однако графики ограничений не применялись.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930