Одеса, Франція, ППО, Руслан Стефанчук
Війна

Дуже важливо зараз захистити одеситів, — Стефанчук (відео)

30 Березня до Одеси з візитом прибула голова Національної асамблеї Франції Яель Брон-Піве, яку супроводжував голова ВР Руслан Стефанчук.

«Як вам відомо, з першого дня повномасштабної війни Франція стоїть поряд з Україною та допомагає їй. Ця підтримка має різні форми, на сьогодні ми приймаємо понад 100 тисяч українців, і днями я згадувала історію, коли ми з моїм колегою Русланом одружили спільну франко-українську пару, яка випадково познайомилася в контексті війни», — розповіла Яель Брон-Піве.

Вона зазначила, що такі візити є важливими, завдяки їм політики усвідомлюють потреби України та розуміють, що робити треба більше.

Руслан Стефанчук також відзначив важливість таких візитів та велику підтримку з боку Франції. «Франція нам надає велику військову, фінансову та гуманітарну підтримку. Це і підтримка мирного плану президента України Володимира Зеленського, підтримка курсу України до євроінтеграції, підтримка санкцій проти Росії та заморожування російських активів і, звісно, військова підтримка», — подякував Стефанчук.

Також він наголосив на важливості захисту нашого неба.

«Під час вашого візиту ви бачили Київ та Одесу, але це вже шосте підземне укриття, де ми з вами перебуваємо. У попередньому укритті ми з вами прийшли до істини: «на війні, як на війні». І це та реальність, яку ви бачите в Україні. Я дуже хочу сьогодні звернутися до вас з проханням, яке відображає квінтесенцію трьох днів вашого перебування в Україні, я вас дуже прошу — допоможіть нам сьогодні захистити небо над Одесою та одеситами. Ви бачите, що ця війна – це війна проти мирних людей, і головна допомога, яку ви нам можете надати – це захист мирних людей», – звернувся до неї Стефанчук.


Очень важно сейчас защитить одесситов, — Стефанчук (видео)

30 марта в Одессу с визитом прибыла глава Национальной ассамблеи Франции Яэль Брон-Пиве, которую сопровождал председатель ВР Руслан Стефанчук.

«Как вам известно, с первого дня полномасштабной войны Франция стоит рядом с Украиной и помогает ей. Эта поддержка имеет разные формы, на сегодняшний день мы принимаем более 100 тысяч украинцев, и на днях я вспоминала историю, когда мы с моим коллегой Русланом женили общую франко-украинскую пару, которая случайно познакомилась в контексте войны», — рассказала Яэль Брон-Пиве.

Она отметила, что такие визиты важны, благодаря им политики осознают потребности Украины и понимают, что делать надо больше.

Руслан Стефанчук отметил важность таких визитов и большую поддержку со стороны Франции. «Франция нам оказывает большую военную, финансовую и гуманитарную поддержку. Это и поддержка мирного плана президента Украины Владимира Зеленского, поддержка курса Украины к евроинтеграции, поддержка санкций против России и замораживание российских активов и, конечно, военная поддержка», — сказал Стефанчук.

Также он отметил важность защиты нашего неба.

«Во время вашего визита вы видели Киев и Одессу, но это уже шестое подземное укрытие, где мы с вами находимся. В предыдущем укрытии мы с вами пришли к истине: «на войне, как на войне». И это та реальность, которую вы видите в Украине. Я очень хочу сегодня обратиться к вам с просьбой, отражающей квинтэссенцию трех дней вашего пребывания в Украине, я вас очень прошу — помогите нам сегодня защитить небо над Одессой и одесситами. Вы видите, что эта война – это война против мирных людей, и главная помощь, которую вы нам можете оказать – это защита мирных людей», – обратился к ней Стефанчук.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031