ЗСУ ВСУ війна МВД Одеса Одесса
Війна

Голова МВС Ігор Клименко: «Наші поліцейські заброньовані і на фронт не йдуть» (ФОТО, ВІДЕО)

Нині в Україні кожен поліціянт самостійно ухвалює рішення про те, де йому нести службу: чи в поліції, чи в ЗСУ.

Про це очільник МВС Ігор Клименко розповів в інтерв’ю Наталії Мосейчук у межах авторського проєкту «Мосейчук+«

«Кожен приймає рішення з поліцейських, що йому робити. Служити, захищаючи публічний порядок у складі поліції, друге — може піти в бойовий підрозділ і воювати під командуванням Збройних сил України, в складі поліцейського підрозділу наприклад, третій варіант — покласти посвідчення на стіл і піти під мобілізацію», — розповів Клименко.

Водночас він пояснив, що в разі добровільного долучення правоохоронця до складу Збройних сил, він звільняється зі служби в поліції, адже ці дві структури мають різні закони регулювання.

«Поки що немає ніяких квот у державі (для тих поліцейських, які вступають до ЗСУ — ред.). Якщо буде потрібно, то ми всі станемо до зброї і будемо захищати державу«, — сказав Клименко.

Міністр також відповів, як він ставиться до суспільного тиску, на кшталт «нехай поліцейські воюють»

«А чим хлопці в поліції відрізняються від тих, хто в народному господарстві працюють? Вони що, мають досвід бойових дій? Здебільшого ні», — сказав Клименко.

Нагадаємо, в оновленому законопроєкті про мобілізацію, поданому до Ради, пропонують залучити поліцейських і працівників інших правоохоронних органів до військової служби. Керівник Нацполіції Іван Вигівський розповів про ситуацію, в якій воювати доведеться всім.


Глава МВД Игорь Клименко: «Наши полицейские забронированы и на фронт не уходят»

Сейчас в Украине каждый полицейский самостоятельно принимает решение о том, где ему нести службу: в полиции или в ВСУ.

Об этом глава МВД Игорь Клименко рассказал в интервью Наталье Мосейчук в рамках авторского проекта «Мосейчук+«

«Каждый принимает решение из полицейских, что ему делать. Служить, защищая публичный порядок в составе полиции, второе — может пойти в боевое подразделение и воевать под командованием Вооруженных сил Украины, в составе полицейского подразделения, например, третий вариант — положить удостоверение на стол и пойти под мобилизацию», – рассказал Клименко.

В то же время он пояснил, что в случае добровольного включения правоохранителя в состав Вооруженных сил он увольняется со службы в полиции, ведь эти две структуры имеют различные законы регулирования.

«Пока нет никаких квот в государстве (для тех полицейских, которые вступают в ВСУ – ред.). Если потребуется, то мы все станем к оружию и будем защищать государство«, — сказал Клименко.

Министр также ответил, как он относится к общественному давлению, вроде «пусть полицейские воюют»

«А чем ребята в полиции отличаются от тех, кто в народном хозяйстве работают? Они что, имеют опыт боевых действий? В основном нет«, — сказал Клименко.

Напомним, в обновленном законопроекте о мобилизации, поданном в Раду, предлагают привлечь полицейских и работников других правоохранительных органов в военную службу. Руководитель Нацполиции Иван Выговский рассказал о ситуации, в которой воевать придется всем.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031