атака Одеса БПЛА будинок пожежа руйнування завали жертви поранені війна удар
Війна

Під завалами будинку в Одесі перебуває семеро людей (фото, відео)

В результаті терористичної атаки на Одесу, здійсненої ворогом в ніч на 2 березян 2024 року, знищена частина житлового будинку. Один підʼїзд зруйновано вщент.

Станом на 9.00 відомо про двох загиблих. Ще восьмеро людей, серед яких є й дитина, отримали поранення. Постраждала також вагітна жінка — зараз вона в лікарні. 26-річна дівчина у важкому стані в реанімації, ще двоє — в стані середньої важкості. Трьом людям, включаючи трирічну дитину, медична допомога надана на місці.

Ще шестеро досі не вийшли на зв’язок. Вважаются зниклими безвісти.

Рятувальники продовжують розбір завалів. Буквально півгодини тому їм вдалося звільнити чоловіка, який досі знаходиться у стані алкогольного сп’янінння. На момент трагедії він спав у підвалі будинку.

Ще один чоловік, якому вдалося вибратися на вулицю разом зі старшою дитиною, чекає на порятунок своєї дружини з тримісячним немовлям, які досі знаходятся в небезпеці.

Знищено 18 квартир.


ПОД ЗАВАЛАМИ ДОМА В ОДЕССЕ НАХОДИТСЯ СЕМЕРО ЛЮДЕЙ (ФОТО, ВИДЕО)

В результате террористической атаки на Одессу, совершенной врагом в ночь на 2 марта 2024 года, уничтожена часть жилого дома. Один подъезд разрушен до основания.

По состоянию на 9.00 известно о двух погибших. Еще восемь человек, среди которых есть и ребенок, получили ранения. Пострадала также беременная женщина – сейчас она в больнице. 26-летняя девушка в тяжелом состоянии в реанимации, еще двое — в состоянии средней важности. Трем людям, включая трехлетнего ребенка, медицинская помощь оказана на месте.

Еще шестеро до сих пор не вышли на связь. Считаются пропавшими без вести.

Спасатели продолжают разбор завалов. Буквально полчаса назад им удалось уволить мужчину, который до сих пор находится в состоянии алкогольного опьянения. К моменту трагедии он спал в подвале дома.

Еще один мужчина, которому удалось выбраться на улицу вместе со старшим ребенком, ждет спасения своей жены с трехмесячным младенцем, которые до сих пор пребывают в опасности.

Разрушено 18 квартир.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930