Митинг в Одессе, в першу чергу ЗСУ
Війна

У першу чергу ЗСУ: в Одесі знову відбулася мирна акція на підтримку армії (відео)

«Життя наших захисників — це найголовніше, що може бути», — заявляють учасники акції, які щосуботи виходять під стіни міськради

Мітингувальники стало вимагають від місцевої влади виділяти більше коштів на оборону, допомогу воїнам та облаштування укриттів.

Олеся — мати загиблого на Херсонщині воїна розповіла, що її ціль — це якісне забезпечення війська. Адже її син загинув, перепливаючи Дніпро на гумовому човні. 

«Тут я знаходжуся для того, щоб такі діти, як мій син, не гинули. Тому що в них було дуже погане забезпечення. Наступати в гумових човнах… Не повинно так бути», — наголошує мати загиблого бійця.

Ще одна учасниця акції, Олена, вимагає від влади виділяти гроші з міського бюджету на воїнів.


В первую очередь ВСУ: в Одессе снова прошла мирная акция в поддержку армии (видео)

«Жизнь наших защитников — это самое главное, что может быть», — заявляют участники акции, которые каждую субботу выходят под стены горсовета

Митингующие постоянно требуют от местных властей выделять больше средств на оборону, помощь воинам и обустройство укрытий.

Олеся — мать погибшего на Херсонщине воина рассказала, что ее цель — качественное обеспечение войска. Ведь ее сын погиб, переплывая Днепр на резиновой лодке.

«Здесь я нахожусь для того, чтобы такие дети, как мой сын, не погибали. Потому что у них было очень плохое обеспечение. Наступать в резиновых лодках… Не должно так быть», — отмечает мать погибшего бойца.

Еще одна участница акции, Елена, требует от властей выделять деньги из городского бюджета на воинов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031