Війна

В Одесі забезпечили протезування для кількох поранених захисників

Загальна сума допомоги на виготовлення протезів коштом бюджету Одеської міської територіальної громади становитиме ­­­­­­7,9 млн грн.

Про це повідомляє Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради.

8 травня в Одесі відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

На засіданні особливу увагу приділили рішенням про надання допомоги трьом особам з інвалідністю та п’яти ветеранам війни і військовослужбовцям Збройних Сил України, які потребують протезування внаслідок травм та захворювань, отриманих учасниками військових дій.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе обеспечили протезирование для нескольких раненых защитников

Общая сумма помощи на изготовление протезов за счет бюджета Одесской городской территориальной громады составит 7,9 млн грн.

Об этом сообщает Департамент труда и социальной политики Одесского городского совета.

8 мая в Одессе состоялось заседание рабочей группы по вопросам обеспечения протезно-ортопедическими изделиями лиц с инвалидностью, детей с инвалидностью и других отдельных категорий населения.

На заседании особое внимание уделили решениям о предоставлении помощи трем лицам с инвалидностью и пяти ветеранам войны и военнослужащим Вооруженных Сил Украины, которые нуждаются в протезировании вследствие травм и заболеваний, полученных участниками военных действий.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930