водовід Ізмаїл грант водопровод Измаил грант
Гроші

На Одещині розікрали кошти румунського гранту на прокладання водоводу

Директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради та двом його спільникам висунули підозру у привласненні 8 млн грн.

Гроші були виділені Румунією на управлінські послуги в рамках спільного проєкту щодо реконструкції каналізаційних мереж та влаштування резервного трубопроводу в Ізмаїлі.

Раніше, у жовтні минулого року слідчі повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міської ради —  менеджеру проєкту.

Впродовж чотирьох років чиновник використовував комерційну структуру, яку сам і заснував 10 років тому, а потім передав на правах власності іншій підконтрольній йому особі.

Ця фірма за умовами міжнародної програми мала моніторити та координувати виконання проєкту, складати звіти та плани робіт.

Натомість компанія складала фіктивні папери про свою «роботу» і привласнювала грантові кошти.

За скоєне крадіям гранту загрожує до восьми років в’язниці.

**

НА ОДЕСЩИНЕ РАЗВОРОВАЛИ СРЕДСТВА РУМУНСКОГО ГРАНТА НА ПРОКЛАДКУ ВОДОПРОВОДА

Директору одного из коммунальных предприятий Измаильского горсовета и двум его подельникам выдвинули подозрение в присвоении 8 млн грн.

Деньги были выделены Румынией на управленческие услуги в рамках совместного проекта по реконструкции канализационных сетей и устройству резервного трубопровода в Измаиле.

Ранее, в октябре прошлого года, следователи сообщили о подозрении директору одного из коммунальных предприятий Измаильского городского совета — менеджеру проекта.

В течение четырех лет чиновник использовал коммерческую структуру, которую сам и основал 10 лет назад, а затем передал на правах собственности другому подконтрольному ему лицу.

Эта фирма по условиям международной программы должна была мониторить и координировать выполнение проекта, составлять отчеты и планы работ.

В то же время компания составляла фиктивные бумаги о своей «работе» и присваивала грантовые средства.

За совершенное ворам гранту грозит до восьми лет тюрьмы.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930