тендер ОВА Одеса прозоро Кіпер
Гроші

«Закупівля каструль по 3600 недопустима!» — голова Одеської ОВА засудив корумповані тендери

Нещодавно в Одеські обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з тендерів.

Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Члени групи заслухали представників прокуратури, територіального управління БЕБ в Одеській області, Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА, керівників РВА та ТГ.

Під час засідання було розглянуто тендери, які викликають запитання щодо їх доцільності та членами комісії прийнято рішення про спрямування відповідних запитів до правоохоронних органів для аналізу зазначеної діяльності. Також листи буде направлено до територіальних громад щодо розгляду доцільності та необхідності проведення даних тендерів та у разі необхідності відміну їх проведення.
Зі свого боку представники правоохоронних органів запевнили, що всі питання знаходяться під пильним контролем.

За підсумками цього засідання губернатор Одещини Олег Кіпер знову нагадав, що головним завданям влади на всіх рівнях сьогодні є допомога ЗСУ.

«Виділення коштів на сувеніри, захмарні суми на ремонти перехресть та закупівля каструль по 3600 грн за одиницю — НЕДОПУСТИМІ! – написав Кіпер у соцмережах. — Де купують каструлі по 3600 грн, ми поки що не знаємо, а ось сувеніри днів десять тому збирався закуповувати міський департамент культури: якоря на 45 тис. грн, блокноти на 58 тис. та ще й розробити бренд-бук Одеси за 96 тис. грн».

Як заявив голова Одеської ОВА, за всіма підозрілими тендерами будуть направлені листи до Державної аудиторської служби України, для подальшого аналізу та правоохоронців для перевірки та реагування.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031