Студентів очікують зміни
Відео-коментар

Відміна стипендій та мобілізація: студентам оголосили про важливі зміни

Важливу новину для здобувачів освіти повідомив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Він вказав на те, що Президент України приділяє увагу кількості стипендіатів, які зараз перебувають за кордоном. За його переконанням, наразі стипендіальне забезпечення виявляється більш важливим для студентів, які навчаються в Україні. Тому є ймовірність, що стипендії для студентів, що залишаються за кордоном, будуть скасовані. Про це пише видання Івасі Ньюз.

Продовжувати навчатися з-за кордону можна й надалі.

За словами Винницького, економічна стипендія призначена для того, аби «допомогти отримати ті знання, які будуть потрібні для перемоги та для відбудови України після перемоги».

Варто додати — наразі в МОН працюють над дозволом виїжджати за кордон студентам 18-22 років. Їх будуть випускати максимум на один семестр.

Тим часом військовий командир штурмового батальйону закликав владу підходити до мобілізації в Україні ширше.

«Час мобілізувати 18-20-річних студентів, а не дідів«, – заявив командир штурмового батальону 3 ОШБр Петро «Ролло» Горбатенко.

«В чому проблема, що студенти? Ну і що? Студенти не мають воювати? Повинні. Вони підходять? Підходять. Вони, що не вміють, не готові, не народжені для війни? Ніхто не вміє, не готовий та не народжений для війни. Питання у підході до підготовки», — стверджує комбат.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031