Одеса

Одесити передали захисникам евакуатори та дрони(фото)

Спеціально облаштовані під військові потреби евакуатори були, придбані за бюджетний кошт, а освітяни міста та волонтери зібрали гроші на дрони.

Про це повідомляє пресслужба міськради та директор міського департаменту освіти Олена Буйневич.

Влада міста передала військовим чотири евакуатора, які були придбані на бюджетні кошти. Авто зібрані на базі повнопривідних японських вантажівок, які були адаптовані до військових потреб та мають потужні двигуни, високий дорожній просвіт та вантажопідйомність у 6,2 тони.

Другий «подарунок» для наших захисників зробили освітяни міста, які зібрали гроші на потреби військових на вже традиційних заходах «Кава з освітою» та «Тепла хвиля», ярмарках, концертах та інших заходах.

Так, завдяки акціям освітян Одеси, наразі вже придбано для наших захисників 6 квадрокоптерів Mavic 3 Pro FMC та додаткові батареї, нічний Mavic 3T, тепловізійний приціл та планка до нього, посилювач антени, 3D принтер.

________________________________________________________________________________________________________________

Одесситы передали защитникам эвакуаторы и дроны

Специально оборудованные под военные нужды эвакуаторы были приобретены за бюджетные средства, а деньги на дроны собрали педагоги города и волонтеры.

Об этом сообщает пресс-служба горсовета и директор городского департамента образования Елена Буйневич.

Власти города передали военным четыре эвакуатора, которые были приобретены на бюджетные средства. Авто собраны на базе полноприводных японских грузовиков, которые были адаптированы к военным потребностям и имеют мощные двигатели, высокий дорожный просвет и грузоподъемность в 6,2 тонны.

Второй «подарок» для наших защитников сделали педагоги города, которые собрали деньги на нужды военных на уже традиционных мероприятиях «Кофе с образованием» и «Теплая волна», ярмарках, концертах и других мероприятиях.

Так, благодаря акциям педагогов Одессы, сейчас уже приобретено для наших защитников 6 квадрокоптеров Mavic 3 Pro FMC и дополнительные батареи, ночной Mavic 3T, тепловизионный прицел и планка к нему, усилитель антенны, 3D принтер.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031