Одеса

Одеська ОВА готує інструкції щодо перетину кордону моряками

Найближчим часом директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА на офіційній сторінці у фейсбуці Одеської обласної державної адміністрації надасть додаткові роз’яснення щодо процедури, порядку і строків отримання необхідних дозволів для перетину державного кордону моряками.

Про це повідомили в Одеській військовій адміністрації.

Сьогодні начальник Одеської ОВА Максим Марченко провів нараду на якій обговорено проблемні питання практичної реалізації процедури виїзду моряків на роботу. Зокрема заслухали доповіді керівництва Чорноморського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства, Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України і Професійної спілки робітників морського транспорту України.

«Підтвердження від Адміністрації судноплавства, які є необхідними для виїзду моряків на роботу, вже отримали 1800 осіб. Але військово-облікові документи, порядок та методика, з відповідними відмітками районних та міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і досі не затверджені. Що власне і гальмує процес перетину державного кордону та виїзд моряків на роботу на суднах у складі екіпажів суден», – повідомив на нараді Начальник Чорноморського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства Олександр Заборський.

За підсумками наради обласна військова адміністрація готує звернення до Генерального штабу Збройних сил України щодо термінової необхідності затвердження Порядку видачі морякам дозволу на виїзд з місця проживання, який має видати відповідний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, з урахуванням зауважень, які були озвучені під час наради.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031