19 мая, 19 травня, Азов, акція на підтримку військовополонених, акція FreeAzov, мітинг Одеса, новости, новости Одессы, Одесса, Одесса новости, Одесса новости сегодня, полон
Війна

В Одесі відбувся автопробіг на підтримку військовополонених (відео)

19 травня в Одесі родичі та близькі військовослужбовців Маріупольського гарнізону організували автопробіг на підтримку полонених, всіх, хто зник безвісти та про чию долю нічого невідомо.
Організаторка автопробігу на підтримку військовополонених Анна Пажера розповіла, що одна з цілей акції — нагадати людям, місту та владі, що захисники «Азовсталі» перебувають у полоні вже два роки:

«Саме сьогодні останні хлопці вийшли в почесний полон. І сьогодні саме два роки, як вони знаходяться в лапах ворога. Знаходяться в пеклі. Це буде нагадування всьому місту, владі про те, що наші герої вже два роки знаходяться в полоні. Міжнародні організації вони взагалі не реагують — про них мови не йде. Червоних хрест, ООН — вони всі просто безпомічні. Але хотілося б щоб вони почали виконувати свої обов’язки».


Учасниця автопробігу Катерина зазначила, що українських бійців засуджують на 25 років ув’язнення або на довічне за законами ДНР. Наразі невідомо, як це впливатиме на обміни таких полонених:

«Вони вийшли за наказом. Їм обіцяли три-чотири місяці. У нас ніякої інформації, що з ними. Наших бійців на довічне або на 25 років засуджують за законами ДНР. Ми навіть не знаємо, як це буде впливати на обміни і чи будуть їх обмінювати взагалі».


«В полоні у мене син вже два роки. Виходив з Азовсталі. Потім полон, Оленівка і наразі ніякої інформації», — розповіла учасниця автопробігу Людмила.

«У мене брат в полоні. Я прийшов, щоб підтримати сім’ю свою. Прийшов, щоб підтримати Азовсталь. Я прийшов, аби їх не забували, бо з ними треба теж щось робити», — поділився учасник акції Іван Кравченко.


В Одессе прошел автопробег в поддержку военнопленных (видео)

19 мая в Одессе родственники и близкие военнослужащих Мариупольского гарнизона организовали автопробег в поддержку пленных, всех пропавших без вести и о чьей судьбе ничего неизвестно.
Организатор автопробега в поддержку военнопленных Анна Пажера рассказала, что одна из целей акции — напомнить людям, городу и властям, что защитники «Азовстали» находятся в плену уже два года:

«Именно сегодня последние ребята вышли в почетный плен. И сегодня именно два года, как они находятся в лапах врага. Находятся в аду. Это будет напоминание всему городу, властям о том, что наши герои уже два года находятся в плену. Международные организации они вообще не реагируют — о них речи не идет. Красных крест, они все просто беспомощны.

Участница автопробега Екатерина отметила, что украинских бойцов осуждают на 25 лет тюрьмы или на пожизненное по законам ДНР. Пока неизвестно, как это будет влиять на обмены таких пленных:

«Они вышли по приказу. Им обещали три-четыре месяца. У нас никакой информации, что с ними. Наших бойцов на пожизненное или на 25 лет осуждают по законам ДНР. Мы даже не знаем, как это будет влиять на обмены и будут ли их обменивать вообще».

«В плену у меня сын уже два года. Выходил из Азовстали. Потом плен, Оленевка и пока никакой информации», — рассказала участница автопробега Людмила.

«У меня брат в плену. Я пришел, чтобы поддержать семью свою. Пришел, чтобы поддержать Азовсталь. Я пришел, чтобы их не забывали, потому что с ними нужно тоже что-то делать», — поделился участник акции Иван Кравченко.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930