Одеса

“Заякорись в Одесі”: переселенцям допомагать у працевлаштуванні

З метою сприяння якнайшвидшій інтеграції переселенців до місцевого ринку праці з 3 червня 2022 року в Одесі здійснює роботу Одеський муніципальний центр сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб під гаслом: «Одеський ринок праці – Заякорись в Одесі».

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Функціонування Центру здійснюється шляхом:

— надання на постійній основі інформаційно-консультаційних послуг про наявність вільних робочих місць (вакантних посад) для ознайомлення шукачів роботи з числа внутрішньо переміщених осіб із вакансіями комунальної сфери та підприємств різних видів економічної діяльності міста;
— надання допомоги у складанні резюме;
— формування та оновлення бази вакансій підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади м. Одеси, інших суб’єктів господарювання для подальшого працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

У середньому в банку вакансій налічується понад 900 одиниць.

За весь період функціювання до Центру та його філій звернулося 3883 особи, працевлаштовані – 1 559, з яких на підприємства, в установи та заклади комунальної власності територіальної громади міста Одеси — 785 осіб, до інших суб’єктів господарювання – 774.

Серед працевлаштованих осіб, які проживали на адміністративно-територіальних одиницях України, де ведуться бойові дії, переважали регіони: Донецька, Луганська, Миколаївська та Херсонська області.

Муніципальний центр сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб, з одного боку, став надійною опорою та посередником у створенні умов для успішного працевлаштування та соціальної інтеграції ВПО в місцеву громаду. З іншого боку, компенсує нестачу кадрів, які виїхали з міста.

________________________________________________________________________________________________________________

«Заякорись в Одессе»: переселенцам помогут в трудоустройстве

С целью содействия скорейшей интеграции переселенцев в местный рынок труда с 3 июня 2022 года в Одессе осуществляет работу Одесский муниципальный центр содействия трудоустройству внутренне перемещенных лиц под лозунгом: «Одесский рынок труда — Заякорись в Одессе».

Об этом сообщает пресс-служба Одесского городского совета.

Функционирование Центра осуществляется путем:

  • предоставления на постоянной основе информационно-консультационных услуг о наличии свободных рабочих мест (вакантных должностей) для ознакомления соискателей работы из числа внутренне перемещенных лиц с вакансиями коммунальной сферы и предприятий различных видов экономической деятельности города;
  • оказание помощи в составлении резюме;
  • формирование и обновление базы вакансий предприятий, учреждений и организаций коммунальной собственности территориальной громады г. Одессы, других субъектов хозяйствования для дальнейшего трудоустройства внутренне перемещенных лиц.

В среднем в банке вакансий насчитывается более 900 единиц.

За весь период функционирования в Центр и его филиалы обратилось 3883 человека, трудоустроены — 1 559, из которых на предприятия, в учреждения и заведения коммунальной собственности территориальной громады города Одессы — 785 человек, в другие субъекты хозяйствования — 774.

Среди трудоустроенных лиц, проживающих на административно-территориальных единицах Украины, где ведутся боевые действия, преобладали регионы: Донецкая, Луганская, Николаевская и Херсонская области.

Муниципальный центр содействия трудоустройству внутренне перемещенных лиц, с одной стороны, стал надежной опорой и посредником в создании условий для успешного трудоустройства и социальной интеграции ВПЛ в местную общину. С другой стороны, компенсирует недостаток кадров, которые выехали из города.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930