Війна

На Одещині провели в останню путь поліцейського Дмитра Абраменка (відео)

У селищі Авангард попрощались із заступником голови обласної поліції Дмитром Абраменком, який загинув внаслідок ракетного удару по Одесі 15 березня. Про це 20 березня повідомили в Авангардівській селищній раді.

Довідка ДО

Дмитро Абраменко з 1998 року присягнув на вірність народу, бувши курсантом Луганського інституту внутрішніх справ МВС України.

Його родина до 2014 року жила в Луганську, а коли місто окупували терористи, вимушена була змінити місце проживання. У 2018 році Дмитро приєднався до Національної поліції в Одеській області. У лютому 2023 року його призначили заступником начальника управління, начальником відділу тактико-спеціальної підготовки управління поліції особливого призначення (штурмовий полк «Цунамі») у бригаді Національної поліції України «Лють».

Коли російські війська 15 березня атакували Одесу ракетами, Дмитро був на місці першого влучання. 

«В нього було багато мрій і планів, які ми обов’язково маємо виконати. Ми всією громадою сьогодні розділяємо горе дружини, доньки та сина, які сьогодні залишилися без підтримки та опори з невимовним болем, який неможливо витримати», — йдеться у повідомленні від в Авангардівської селищної раді.

Дмитро Абраменко був вірний присязі 26 років.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одесской области провели в последний путь полицейского Дмитрия Абраменко

В поселке Авангард попрощались с заместителем главы областной полиции Дмитрием Абраменко, который погиб в результате ракетного удара по Одессе 15 марта. Об этом 20 марта сообщили в Авангардовском поселковом совете.

Справка ДО

Дмитрий Абраменко с 1998 года присягнул на верность народу, будучи курсантом Луганского института внутренних дел МВД Украины.

Его семья до 2014 года жила в Луганске, а когда город оккупировали террористы, вынуждена была сменить место жительства. В 2018 году Дмитрий присоединился к Национальной полиции в Одесской области. В феврале 2023 года его назначили заместителем начальника управления, начальником отдела тактико-специальной подготовки управления полиции особого назначения (штурмовой полк «Цунами») в бригаде Национальной полиции Украины «Лють».

Когда российские войска 15 марта атаковали Одессу ракетами, Дмитрий был на месте первого попадания.

«У него было много мечт и планов, которые мы обязательно должны выполнить. Мы всей общиной сегодня разделяем горе жены, дочери и сына, которые сегодня остались без поддержки и опоры с неописуемой болью, которую невозможно выдержать», — говорится в сообщении от в Авангардовского поселкового совета.

Дмитрий Абраменко был верен присяге 26 лет.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031