Елена Павленко профессор Гидромет Одесса
Одеса

Одеські освітяни опублікували петицію проти злиття двох вузів

Петицію проти об’єднання Одеського державного екологічного університету шляхом приєднання з ОНУ ім Мечникова опубліковано від імені професора Гідромету Олени Павленко.

Про це повідомляють Ivasi.News.

В документі міститься вимога скасувати рішення КМУ № 7-р про реорганізацію Одеського державного екологічного університету шляхом приєднання з ОНУ ім Мечникова, як необґрунтоване, суперечить принципам демократії, діючому закон-ву та потребам України у воєнний та післявоєниий період.

Для розгляду піднятого питання на рівні уряду треба зібрати 25 тисяч голосів громадян Украині в 90-денний термін.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Довідка ДО

В Одеському екологічному університеті виступили проти приєднання до Одеського національного університету ім. Мечникова.

Колектив університету підписав відкрите звернення до Кабміну, в якому просять сприяти збереженню ОДЕКУ, його корпусів, лабораторій та матеріальної бази. Та скасувати рішення про реорганізацію університету та приєднання до університету ім. Мечникова.

Якщо приєднання не можна уникнути, то в університеті просять надати автономію та зберегти унікальні факультети. Звернення підписали близько 400 співробітників університету.

На фото: автор петиції професор Олена Павленко

**

Одесские педагоги опубликовали петицию против слияния двух вузов

Петиция против объединения Одесского государственного экологического университета путем присоединения с ОНУ им Мечникова опубликована от имени профессора Гидромета Елены Павленко.

В документе содержится требование отменить решение КМУ № 7-р о реорганизации Одесского государственного экологического университета путем присоединения с ОНУ им Мечникова, как необоснованное, противоречащее принципам демократии, действующему закону и потребностям Украины в военный и послевоенный период.

Для рассмотрения поднятого вопроса на уровне правительства нужно собрать 25 тысяч голосов граждан Украины в 90-дневный срок.

Ремарка Ивасей

В Одесском экологическом университете выступили против присоединения к Одесскому национальному университету им. Мечникова.

Коллектив университета подписал открытое обращение в Кабмин, в котором просят содействовать сохранению ОДЕКУ, его корпусов, лабораторий и материальной базы. И отменить решение о реорганизации университета и присоединении к университету им. Мечникова.

На фото: автор петиции профессор Елена Павленко

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930