новини Одеса, Одеса, Одесса, реабілітація військових, реабилитация военных, Труханов
Одеса

В Одесі створять єдиний координаційний орган, який займатиметься реабілітацією військових (фото)

Мер Одеси Геннадій Труханов провів розширену нараду, що об’єднала органи влади, медиків, громадські організації, фахівців різних сфер та служб, що надають послуги з реабілітації. На нараду також були запрошені ветерани, які проходили реабілітацію та протезування в закладах Одеси.

«Сьогодні на порядку денному — дуже важливе питання, яке потребує консолідації наших зусиль. Це реабілітація наших Героїв, які повертаються з бойових дій, які мають посттравматичний синдром, які втратили кінцівки, або інші проблеми. Ми всі розуміємо наші реалії: з кожним днем таких людей ставатиме більше. Це не нове питання, проте сьогодні його актуальність зросла у рази»,

  • зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Під час наради була представлена наявна в місті медична та соціальна база, чинні міські соціальні програми, зокрема напрямок протезування, а також напрацювання міського  ВетеранХаба, який створений саме як координуюча структура для ветеранів.

За результатами було вирішено  створити в місті координаційну раду, головна мета якої — підвищення  ефективності надання реабілітаційних послуг та створення комплексного підходу  для кожного пацієнта.

«Реабілітація — це все, що допоможе людині повернутися до повноцінного життя. Освіта, культура, адаптивний спорт та інші напрямки. Адже лише комплексний підхід дасть результат»,

  • підсумував Геннадій Труханов.

В Одессе создадут единый координационный орган, который будет заниматься реабилитацией военных (фото)

Мэр Одессы Геннадий Труханов провел расширенное совещание, объединившее органы власти, медиков, общественные организации, специалистов разных сфер и служб, оказывающих услуги по реабилитации. На совещание были приглашены ветераны, которые проходили реабилитацию и протезирование в заведениях Одессы.

«Сегодня в повестке дня — очень важный вопрос, который требует консолидации наших усилий. Это реабилитация наших Героев, которые возвращаются с боевых действий, у которых потеряли конечности посттравматический синдром или другие проблемы. Мы все понимаем наши реалии: с каждым днем таких людей станет больше. Это не новый вопрос, однако сегодня его актуальность выросла в разы»,
– отметил мэр Одессы Геннадий Труханов.

В ходе совещания была представлена существующая в городе медицинская и социальная база, действующие городские социальные программы, в частности направление протезирования, а также наработка городского ВетеранХаба, созданного именно как координирующая структура для ветеранов.

По результатам было решено создать в городе координационный совет, главная цель которого — повышение эффективности предоставления реабилитационных услуг и создание комплексного подхода для каждого пациента.

«Реабилитация – это все, что поможет человеку вернуться к полноценной жизни. Образование, культура, адаптивный спорт и другие направления. Ведь только комплексный подход даст результат»,
– подытожил Геннадий Труханов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930