Ігор Терехов, війна, Геннадій Труханов, евакуація, Одеса готова приймати людей з Харківщини, Одесса, Харьков
Війна

Одеса готова приймати людей, які евакуюються з Харківщини (відео)

Мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону повідомив, що евакуйованих мешканців із північних районів Харківської області погодився приймати у себе градоначальник Одеси.

«У нас на сьогодні на теперішню годину пролунало 7 вибухів, починаючи з ранку. І всі ці вибухи сталися в багатоквартирних, житлових, спальних районах. Крім цього, ракета поцілила у багатоповерхівку. яка розташована в самому центрі міста Харкова. Дуже багато накоїв російський агресор – дуже багато вибитих вікон, і потрібно буде відселяти людей, бо багато руйнацій», – зазначив Терехов.

«За сьогодні різні ступені поранення отримали 18 людей, серед яких, на жаль, троє дітей. Завалів, на щастя, немає, бо ракета поцілила в 10-й поверх, між 10-м і 11-м поверхом, де, на щастя, не було людей. Немає ніяких завалів, але конструкція дуже серйозно постраждала», – повідомив Терехов.

За словами мера, Харків готовий приймати людей, які евакуюються з тих районів Харківської області, де йдуть дуже активні бої.

«Крім цього, я провів перемовини з мером Одеси, і він теж погодився приймати людей, якщо вони прийдуть. І, можливо, ще люди будуть бажати приїхати до Одеси і розміститися там», – розповів Терехов.

Стосовно настроїв харків’ян, Терехов заявив, що люди не виїжджають з міста, і він не бачить масового відтоку. Немає також і паніки у місті.


Одесса готова принимать людей, которые эвакуируются из Харьковской области (видео)

Мэр Харькова Игорь Терехов в эфире телемарафона сообщил, что эвакуированных жителей северных районов Харьковской области согласился принимать у себя градоначальник Одессы.

«У нас на сегодняшний день прозвучало 7 взрывов, начиная с утра. И все эти взрывы произошли в многоквартирных, жилых, спальных районах. Кроме того, ракета попала в многоэтажку. расположена в самом центре города Харькова. Очень много натворил российский агрессор – очень много выбитых окон, и нужно будет отселять людей, потому что много разрушений», – отметил Терехов.

«За сегодня разные степени ранения получили 18 человек, среди которых, к сожалению, трое детей. Завалов, к счастью, нет, потому что ракета попала в 10-й этаж, между 10-м и 11-м этажом, где, к счастью, не было людей. Нет никаких завалов, но конструкция очень серьезно пострадала», – сообщил Терехов.

По словам мэра, Харьков готов принимать людей, которые эвакуируются из районов Харьковской области, где идут очень активные бои.

«Кроме этого я провел переговоры с мэром Одессы, и он тоже согласился принимать людей, если они придут. И, может быть, еще люди будут желать приехать в Одессу и разместиться там», – рассказал Терехов.

Относительно настроений харьковчан Терехов заявил, что люди не уезжают из города, и он не видит массового оттока. Нет и паники в городе.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031