Одеса

Одеська міськрада затвердила нову Міську цільову програму «Незламна Одеса»(фото)

Це окрема програма, в якій закумульовано всі напрямки, пов’язані з ліквідацією наслідків ворожих атак, відновленням житлового фонду та наданням допомоги мешканцям пошкоджених будинків.

Надалі фінансування всіх вищезазначених заходів буде здійснюватися виключно в рамках цієї програми. Ті заходи, які вже реалізуються в рамках інших програм, будуть перенаправлені разом з фінансуванням у програму «Незламна Одеса».

«Це дозволить більш оперативно та злагоджено реагувати на надзвичайні ситуації, пов’язані зі збройною агресією російської федерації. А також вести відповідний облік та звітність. Крім того, це також може стати у пригоді при отриманні репарацій»,-зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Також повідомлено, що в Одесі надаватимуть адресну допомогу на тимчасове проживання громадянам, житло яких  зруйноване або знищене внаслідок ворожих атак.

«Це люди, які втратили майже все майно та їм потрібно десь проживати поки ми відновимо їх будинки або до отримання компенсації. На жаль в останні місяці  кількість громадян, хто потребує нашої допомоги, збільшується. Міський маневровий фонд вже давно весь зайнятий. Тому таким родинам надаватиме фінансову допомогу для винайму житла»,-прокоментував міський голова.

________________________________________________________________________________________________________________

Одесский горсовет утвердил новую Городскую целевую программу «Незламна Одеса»

Это отдельная программа, в который аккумулированы все направления, связанные с ликвидацией последствий вражеских атак, восстановлением жилого фонда и оказанием помощи жителям поврежденных домов.

В дальнейшем финансирование всех вышеупомянутых мероприятий будет осуществляться исключительно в рамках этой программы. Те мероприятия, которые уже реализуются в рамках других программ, будут перенаправлены вместе с финансированием в программу «Незламна Одеса».

«Это позволит более оперативно и слаженно реагировать на чрезвычайные ситуации, связанные с вооруженной агрессией российской федерации. А также вести соответствующий учет и отчетность. Кроме того, это также может пригодиться при получении репараций»,-отметил мэр Одессы Геннадий Труханов.

Также сообщается, что в Одессе будут предоставлять адресную помощь на временное проживание гражданам, жилье которых разрушено или уничтожено в результате вражеских атак.

«Это люди, которые потеряли почти все имущество и им нужно где-то проживать пока мы восстановим их дома или до получения компенсации. К сожалению в последние месяцы количество граждан, нуждающихся в нашей помощи, увеличивается. Городской маневровый фонд уже давно весь занят. Поэтому таким семьям будет предоставлять финансовую помощь для найма жилья»,-прокомментировал городской голова.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031