24 апреля, 24 квітня, В Одесі затримали чоловіка який наводив ракети РФ на будівлі СБУ та прокуратури, В Одессе задержан мужчина наводивший ракеты РФ на здания СБУ и прокуратуры, війна, одеса новини, Одесса новости, СБУ затримало агента ФСБ в Одесі
Одеса

В Одесі затримано зрадника, який наводив ракети рф на будівлі СБУ та прокуратури (фото, відео)

Служба безпеки затримала ще одного агента ФСБ, який готував нову серію ракетно-дронових ударів по Одесі. Серед координатів, які він передавав рашистам, було декілька будівель СБУ та прокуратури.

Про це повідомила пресслужба СБУ 24 квітня.

У такий спосіб одесит хотів помститися правоохоронцям за судимість, яку отримав у 2019 році за публічні заклики до зміни меж кордону України. Тоді суд призначив йому умовний термін покарання, що дозволило засудженому вийти із СІЗО на волю.

У подальшому він “заліг на дно”, але навесні 2023 року фігурант продовжив поширювати у соцмережах свої антиукраїнські матеріали. Таким чином він потрапив у поле зору ФСБ, яка згодом дистанційно завербувала його для коригування вогню по Одесі.

Одним із перших завдань, яке перед агентом поставила ФСБ, був пошук і передача координат зенітно-ракетного комплексу ППО. Утім, Головне управління внутрішньої безпеки СБУ дізналося про це, адже документувало кожен крок російського агента.

Завдяки цьому було проведено комплексні заходи для убезпечення пунктів базування Сил оборони, а самого фігуранта затримано під час передачі розвідданих агресору. За даними слідства, щоб отримати розвідувальну інформацію агент обходив місто та його околиці. Там він фіксував місця можливої дислокації українських захисників.

Отриманий “звіт” направляв до ФСБ через популярний месенджер. Для цього використовував два мобільні телефони, які під’єднував до мережі Wi-Fi.

Після завершення сеансу зв’язку з ФСБ зрадник видаляв усю переписку для конспірації. За співпрацю з окупантами він отримував від них грошову «винагороду» на власну банківську картку.

Під час обшуку в помешканні затриманого вилучено три бойові гранати та набої до стрілецької зброї. Нині слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.


В Одессе задержан предатель, который наводил ракеты РФ на здания СБУ и прокуратуры (фото, видео)

Служба безопасности задержала еще одного агента ФСБ, готовившего новую серию ракетно-дроновых ударов по Одессе. Среди координат, которые он передавал рашистам, было несколько зданий СБУ и прокуратуры.

Об этом сообщила пресслужба СБУ 24 апреля.

Таким образом, одессит хотел отомстить правоохранителям за судимость, полученную в 2019 году за публичные призывы к изменению границ границы Украины. Суд назначил ему условный срок наказания, что позволило осужденному выйти из СИЗО на свободу.

В дальнейшем он «залег ко дну», но весной 2023 года фигурант продолжил распространять в соцсетях свои антиукраинские материалы. Таким образом, он попал в поле зрения ФСБ, которая впоследствии дистанционно завербовала его для корректировки огня по Одессе.

Одной из первых задач, которую перед агентом поставила ФСБ, был поиск и передача координат зенитно-ракетного комплекса ПВО. Впрочем, Главное управление внутренней безопасности СБУ узнало это, ведь документировало каждый шаг российского агента.

Благодаря этому были проведены комплексные мероприятия по обеспечению пунктов базирования Сил обороны, а сам фигурант задержан во время передачи разведданных агрессору. По данным следствия, чтобы получить разведывательную информацию, агент обходил город и его окрестности. Там он фиксировал места возможной дислокации украинских защитников.

Полученный «отчет» направлял в ФСБ через популярный мессенджер. Для этого использовал два мобильных телефона, подключаемых к сети Wi-Fi.

После завершения сеанса связи с ФСБ предатель удалял всю переписку для конспирации. За сотрудничество с оккупантами он получал от них денежное «вознаграждение» на собственную банковскую карту.

Во время обыска в помещении задержанного изъяты три боевых гранаты и патроны к стрелковому оружию. В настоящее время следователи Службы безопасности сообщили ему о подозрении по ч. 2 ст. 111 Уголовного кодекса.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930